2733
2734
عنوان

پریودی

62 بازدید | 6 پست

بچه ها شمام پریودیتون ک چندهفته تاخیر میفته افزایش وزن پیدا میکنین؟؟ دلیل افزایش وزن چیه؟ بخصوص شکم ونفخ شکم

خدایا شکرت بابت فرشته کوچولویی ک تو دلم گذاشتی، بی شک که تودلی من نشانه ای ازعظمت وقدرت توست، نشانه ی  مهربان بودن وبخشندگی توست، خدایا توخیلی الرحمن الراحمینی، خدایا به حق پنج تن آل عبا که میدونم چقد برات عزیزن نی نیمو سالم وصالح به آغوشم برسون هم من بی تاب اویم هم او بی تاب لالایی های شبانه ای است ک من در گوشش نجوا کنم، خدایا وقتی به آغوشم بیایید لحظه ای نیست که از وجود تو از مهربانی تواز بزرگی توبرایش سخن نگویم، به او می گویم خدایم کسی است که تورا درون شکم من آفرید واز روح خودش دروجود تودمید پس بدان چقدر برای خدایت باارزشی ، ب اومیگویم روح خدا خیلی پاک ومقدس است ، فرزندم روح خدا در وجود تو ودروجود من در وجود همه ماها امانت است پس باید ب خوبی از روحمان مراقبت کنیم و مراقب باشیم روحمان کثیف وآلوده نشود، ب اومی گویم فرزندم از روحت مراقبت کن ک من شرمنده ی خدای مهربانم نشوم.. خدایا خیلی دوستت دارم خدایا سپاسگذارتوام، خدای مهربانم حاجت تمام حاجتمندان را برآورده ب خیر کن الهی آمین یا رب العالمین🙏 محمد پارسا پسرنازم مامان منتظرته بیایی توآغوشم به سلامتی😘خدایاممنونتم ازاینکه پسرمو سالم رسوندی به آغوشم❤
من کلا نزدیک پریودم.. سینه هام بزرگتر میشن و درد میکنن.. وزنمم میره بالا .. 

من دوهفتش ک باس پریود میشدم ولی نشدم، رفتم دکترم سونو واژینال وتخمدان برام نوشت نرمال بودهمه چیم، بعد حالا وزنم رفته بالا شاید3کیلو تواین دوهفت نیمدونم چرا... یه دکتررفتم پیشش خیلی بداخلاق بود اصن اجازه نداد درست حرفمو بزن فقط چن تت امپول نوشت ک پریودشم.. لعنت ب دکتر بداخلاق، نمیدونم دلیل بداخلاقیشون چیه

خدایا شکرت بابت فرشته کوچولویی ک تو دلم گذاشتی، بی شک که تودلی من نشانه ای ازعظمت وقدرت توست، نشانه ی  مهربان بودن وبخشندگی توست، خدایا توخیلی الرحمن الراحمینی، خدایا به حق پنج تن آل عبا که میدونم چقد برات عزیزن نی نیمو سالم وصالح به آغوشم برسون هم من بی تاب اویم هم او بی تاب لالایی های شبانه ای است ک من در گوشش نجوا کنم، خدایا وقتی به آغوشم بیایید لحظه ای نیست که از وجود تو از مهربانی تواز بزرگی توبرایش سخن نگویم، به او می گویم خدایم کسی است که تورا درون شکم من آفرید واز روح خودش دروجود تودمید پس بدان چقدر برای خدایت باارزشی ، ب اومیگویم روح خدا خیلی پاک ومقدس است ، فرزندم روح خدا در وجود تو ودروجود من در وجود همه ماها امانت است پس باید ب خوبی از روحمان مراقبت کنیم و مراقب باشیم روحمان کثیف وآلوده نشود، ب اومی گویم فرزندم از روحت مراقبت کن ک من شرمنده ی خدای مهربانم نشوم.. خدایا خیلی دوستت دارم خدایا سپاسگذارتوام، خدای مهربانم حاجت تمام حاجتمندان را برآورده ب خیر کن الهی آمین یا رب العالمین🙏 محمد پارسا پسرنازم مامان منتظرته بیایی توآغوشم به سلامتی😘خدایاممنونتم ازاینکه پسرمو سالم رسوندی به آغوشم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دوهفتش ک باس پریود میشدم ولی نشدم، رفتم دکترم سونو واژینال وتخمدان برام نوشت نرمال بودهمه چیم، بع ...

خودتو ناراحت نکن  عادیه فک کنم.. امپول نزنیاا.. خوب میشی.. اگ ماه دیگ باز پریود نشدی دیگ برو ی دکتر بهتر 

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
خودتو ناراحت نکن  عادیه فک کنم.. امپول نزنیاا.. خوب میشی.. اگ ماه دیگ باز پریود نشدی دیگ برو ی ...

یه دونه اش رو زدم یعنی جاش ورم کرده بدجورر ودردم میکنه، چرانزنم؟؟ بنظرت اون یکیو بزنم یانه؟؟ برام قرصم نوشته ک پریود ک شدم بخورم ک پریودیم منظم بشه

یه دونه اش رو زدم یعنی جاش ورم کرده بدجورر ودردم میکنه، چرانزنم؟؟ بنظرت اون یکیو بزنم یانه؟؟ برام قر ...

گرمیجات بخور..  

خب پیش میاد گاهی .. خودتو با این چیزا عادت نده 

حتی برای درد پریود ..قرص نخور.. کمپرس آب گرم و  ویکس بکش  .. خیلی موثره 

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍