بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند کیلویی؟؟ من بعدبارداری ۸۵ کیلو وزن خودم شده بود با رژیم رسوندم به ۶۰

توضیح میدی

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.
2731

تورو خدا از این قرص های که تبلیغ میکنن نخورین خیلی عوارض داره 

من یک اراده مو محکم کردم دو سال لب به شیرینی و بستنی و پیتزا و غیره نزدم 

و همش ورزش و غذا های سالم ولی کم 

دقیقا الان به وزن ایده عالم رسیدم هرچند دلم میخواد سه کیلو دیگه هم کم کنم ولی واقعا الان وزنم و هیکلم خوب شده و بعد از دوسال تونستم تاب و شلوارک برای خودم بپوشم و از هیکل خودم توی اون لباس خجالت زده نشم بخاطر پهلو هام و شکمم بلکه خوشحال هم شدم که نتیجه دوسال تلاشم رو میبینم 

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
منم ۸۵قدم هم ۱۶۷

من قدم ۱۰سانت هم از شما کوتاه تره..دنبال این چیزا نباشی بهتره چون همش تبلیغی بیش نیت..وقتی بارژیم میشه لاغر شد چرا قرص مصرف کنی

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
چطور بود که حالتو بدمیکرد؟واقعا اشتهات رو کم میکرد؟

اشتها رو کم میکنه من بعد از صبحونه که میخوردم از همون روز اول طرفای سه چهار بعد از ظهر به حالت غش میوافتادم دست وپام میلرزید با اینکه رژیم نداشتم

گلرخ سابق😴  
توضیح میدی

کالری شمار مانکن نصب کردم رفتم تو چالش لاغری هاشون..قو و وزنمو زدم یه کالری رو مشخص کرد برام.روزی ۵۰۰ تا کمتر از اون کالری مصرف کردم ۵۰۰ تا هم با ورزش سوزوندم و تمااام

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤