2733
2734
عنوان

عمل بینی در همدان دکتر روزی طلب

| مشاهده متن کامل بحث + 58920 بازدید | 373 پست
یعنی شما 31خرداد وقت گرفتی ولی زودتر رفتید مطبش؟

اره من زنگ زدم بهم ۳۱ خرداد وقت ویزیت داد حضوری رفتم گفت همین الان یه کنسلی داشتیم تورو به جاش میفرستم تو شماام حالا برو ایشالله همون روز میفرستت داخل اگه کنسلی نداشتن بشین اونجا اخره وقت بفرستت داخل

اره باید حضوری برم.از بروجرد میخام برم عزیزم.حالا شما کارهاشو دیدی؟کسی رو داشتید تو فامیل واشناها که ...

چهار تا از دوستایه خواهرم و خواهرش خواهرم اونجا عمل کردن دماغ همشونو دیدم خیلی خوبه کارش ولی گوشتی عمل نمیکنه فقط دماغایه استخوانی من دماغم خیلی کم قوز داره با یکم افتادگی خیلیا گفتن عمل نکن حیفه خوبه دماغت ولی خودم دوس دارم خب وقتی میشه با عمل نقصایه کوچیکشم برطرف کرد چرا نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بله عمل کردم ولی خب اصلاع ندارم کی هستن

عزیزم بینیتو عمل کردی؟ راضی هستی؟

رفتی پیش روزی طلب؟

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
عزیزم بینیتو عمل کردی؟ راضی هستی؟ رفتی پیش روزی طلب؟

عزیزم بله عمل کردم پیش روزی طلب ۲۱ روز هست ک میگذره ولی خوب ورم زیاد دارم بینیم کامل طبیعی هستش من نیمه خواسته بودم  ولی خب ورمش بره  میگن ک ب حالت نیمه درمیاد و ورم هم تا یک سال مهمونم هست .ن مشکل تنفسی ن هیچ مشکلی ندارم شکر خدا 

🌈چه آسان میشود از یاد ها رفت 🌈
2706