2733
2734
عنوان

شاید خدا صداتو بشنوه💛🔗🦋

893 بازدید | 114 پست

هااااای گایز 

دلم کلی برای تاپیک دعام تنگ شدع خیلی خیلی 

امروز کلی ب یادتون بودم عم از کسایی ک اینجا ازم خوششون نمیاد یا اونایی ک لطف دارن بهم 

امروز ب نیتی نذری داشتیم شله زرد و حسابی همتونو دعا کردم چ سر بهم زدن چ سر زیارت عاشورا 

ادم با اعتقاد و ایمانی نیستم اما اعتقادم ب امام حسین کاملع 

همع نیازمندا چ کسایی ک مریضن حاجبت دارن بخصوص منتظرای بچه و گوگولی ها رو خیلی دعا کردم و از خدا میخام ک این ی بارو صدامو بشنوع 

خیلی مهربون و عزیزید 

طبق معمول برای خودم دعایی نمیخام اما اگ خواسته ای داشتین ی کامنت بزارین  براتون 10تا صلوات میفرستم

امیدوارم ی روزی حاجتای امروزتون بش داشته های فرداتون 

باوان منید🤍🦋

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گلم عزیزم برای من دعا کن💛💙

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡
2738

من لطفا😃💖💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

عزیزم برای منم دعا کن تو دوراهی هستم

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

مرسی گلم ،واسه یه ابجیام دعا کن حقش پایمال نشه

واسه یکیشونم از مریضی شدید رنج میبره واسش دعا کن خدایا سلامتی ابحیمو از خودت میخام کمکمون کن

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

🙏😔💔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

وااي مرسييي دختر نميدونم شايد التماس هاي منو زياد خونده باشي اما من يك دختر غريب تو غربتم زندگيم بعد از خدا و لطف مهربونيش تو دست و جواب مثبت يك كارمنده دعا كن تو يك مصاحبه سرنوشت ساز جواب مثبت بگيرم همه جوونيم آيندم به اون وصله دعا كنيد

الهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم ((اگه مبحث مورده علاقتون نيست گزارش نزنين تنها جايي كه واسه درد و دل ميام و از بي كسيو تنهايي نجات پيدا ميكنم همين جاست بترسين از آه دل دختر غريب و بي پشتو پناه. )) نميدونم كاربري قبليم كه همش التماس دعا و درد دلام بود چرا تركيد تنها جا امني كه ميتونم درد و دل كنم تقاضا دعا كنم سرپناهمو نگيرين باور كنيد دل شكستن گناهه
2706