2726

چطوری کم کردین چند کیلو تو چند ماه

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی

دارم کم میکنم غذامو نصف کردم.میان وعده هم سعی میکنم نخور یا نهایت یدونه میوه بخورم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم کم میکنم غذامو نصف کردم.میان وعده هم سعی میکنم نخور یا نهایت یدونه میوه بخورم

چندکیلو کم کردی چقدر اضافه داری

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی
2728
۱۵کیلو توی۳ماه  رفتم پیش مشاور تغذیه بدنمو آنالیز کرد و رژیم داد

رژیمت چطوری بود رژیم کالری شماری یا از اینایی ک نون و برنج و شرینی جاتو حذف میکنن

چندکیلو کم کردی چقدر اضافه داری

فعلا سه تا تو یه ماه.ده تاي ديگم بايد كم كنم.كم كم ميخوام تو خونه ورزشم بكنم.دكتر بهم قرصم داده بود اما نخوردم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

به منم بگید ده ماهه زایمان کردم،بچه شیرمیدم،بارونی که رفتم برازایمان با همون وزن برگشتم حتی صد گرم هم کم نکردم،الانم بعد ده ماه هنوزهمون وزنم بچه هم شیر میدم خوراکم هم کمه باورتون میشه الان رژیم گرفتم دکتر تغذیه گفته12قاشق برنج من نصف شم نتونستم بخورم اصلا اهل هله هوله وشیرینی جات نیستم

قرص برای میگرن ۱۲سال می‌خوردم بعد بهبودی گذاشتم کنار ۲۰کیلو لاغر شدم فکرکنم ۶ماه طول کشید لاغرشدنم خودمم نفهمیدم چون قبل قرص‌ها لاغر بودم،یهو وزن کردم خودمو تازه فهمیدم چه عجیب خود بخود لاغر شدم و بعد دیگه رو همون وزن موندم ،قبل قرص‌ها ۶۰کیلو بودم، بعد ۹۰کیلو شده بودم، الان ۷۰کیلوام قدم هم ۱۷۰ 

2706