2726

میشه راهنماییم کنید 

عوارض داره یانه 

دکتر نوشته برام ۲۰ شو 

و گفته دوماه بخورم از درسته شروع کنم و هر وقت مشکل جسمیم برطرف شد قطعش کنم 

میشه شما بگین چه مدلی خوردید و قطعش کردین و عوارضش چی بوده روتون؟

من برای رشته ی درسیم نیاز به تمرکز بالا دارم آیا این دارو تمرکز را میگیرد؟

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........

من مادرم این دارو رو میخوره.سه روز تا 7 روز زمان میبره تا اثراتش مشخص بشه.و ترکش بسیار سخته.داروی خوبیه و ادمو آروم میکنه.اگر واقعا نیاز داری بخور و همیشه عصبی هستی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سیتالوپرام ده میخوردم.. قطع کردم.. چون خواب الودم میکرد.. اما به طورکلی تاثیرش روم مثبت بود.. شوق به زندگی داده بودبهم یکم

به خـدا ایمـان دارم حتـی اگر سکـوت کرده بـاشد🧚‍♀️
من مادرم این دارو رو میخوره.سه روز تا 7 روز زمان میبره تا اثراتش مشخص بشه.و ترکش بسیار سخته.داروی خو ...

چه جوری خوردنشو شروع کرد

من میخوام یکی دو ماه بخورم چون مشکلم عصبی نیست ولی برای درمان تنگی نفسم باید بخورمش 

فک نکنم یکی دو ماهه وابستگی بیاره

من سیتالوپرام ده میخوردم.. قطع کردم.. چون خواب الودم میکرد.. اما به طورکلی تاثیرش روم مثبت بود.. شوق ...

میشه بگی چه مدلی شروع و قطعش کردی؟از چه قدر

یعنی ۲۰ رو نصف میکردی میخوردی؟

تمرکز و هوش و حواسو کم نمیکنه؟

من میخوردم و قطع کردم چون داروی اعصاب شدیدا عوارض بدی داره

چه مدت خوردی ؟

میشه عزیزم شما هم بگی چه مدلی شروع و قطعش کرد؟

رو هوش و حواست تاثیر منفی نذاشته بودش؟

چه جوری خوردنشو شروع کرد من میخوام یکی دو ماه بخورم چون مشکلم عصبی نیست ولی برای درمان تنگی نفسم با ...

خوب اگه با تجویز پزشکه بخور.والا من یادمه مادرم از روزی نصف شروع کرد و بعد شر روزی یکی/یه مدت گذاشته بود کنار به شدت عصبی بود.دوباره خوردنشو شروع کرد.داروی بدی نیست ولی وابستگی میاره.بدنت وقتی بهش عادت کنه دیگه سخت میشه ترکش.

میشه بگی چه مدلی شروع و قطعش کردی؟از چه قدر یعنی ۲۰ رو نصف میکردی میخوردی؟ تمرکز و هوش و حواسو کم ...

نه عزیزم خودقرص سیتالوپرام ده بود روزی یدونه میخوردم...بخاطرافسردگیم اماچون سرکارمیرم بعدچندماه بدون اجازه دکترقطع کردم تنهاعیبش برای من این بودکه ساعت خوابموزیادکرده بوداماتایمی که بیداربودم انصافاادم اکتیوتری بودم وکارای مفیدتری انجام میدادم وباشوروانرژی تربودم

به خـدا ایمـان دارم حتـی اگر سکـوت کرده بـاشد🧚‍♀️
چه مدت خوردی ؟ میشه عزیزم شما هم بگی چه مدلی شروع و قطعش کرد؟ رو هوش و حواست تاثیر منفی نذاشته بود ...

من خیلی دارو عوض کردم یادم نیست دقیقا چند وقت خوردم

خودم سرخود یهو قطعش کردم 

کلا همه داروهای اعصاب منو بی قرار میکنه

خوب اگه با تجویز پزشکه بخور.والا من یادمه مادرم از روزی نصف شروع کرد و بعد شر روزی یکی/یه مدت گذاشته ...

شاید چون یهویی قطعش کرد

سیتالوپرام ۲۰ میخوردن یا ۴۰

من خیلی دارو عوض کردم یادم نیست دقیقا چند وقت خوردم خودم سرخود یهو قطعش کردم  کلا همه داروهای ...

الان دیگه چیزی نمیخوری؟

میشه با سیتالوپرام درس خوند و امتحان داد  

2706