2726
عنوان

دارم دیوونه میشم باز بتام پایین اومد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 40 پست
من دوبار اینطوری شدم دفعه سوم اصلا آزمایش بارداری ندادم فقط سونو میرفتم ولی خداروشکر همه چی خوب پیش ...

گلم منم عید سقط داشتم منم به شوهرم ویتامین ای دادم😔

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتر چی داد بهتون؟

شوهر من تحرک مورفولوژی تعداد جهش مشکل داشت این کارها رو کردیم سومین بارداریم موفقیت آمیز بود 

شوهرت اینایی که دارم میگم همه رو رعایت کنه همزمان اقدام کنین زوووود نتیجه میبینین ان شاالله اول خودت رو بگم من خودم هیچ مشکلی نداشتم و اسید فولیک و متفورمین مصرف میکردم متفورمین رحم رو عین جاروبرقی می‌کنه تا هفته ۱۲ بارداری هم دکترم برام قطعش نکرد ( من سرخود میخوردم یکی از دوستام پرستاره بهم از قبل گفته بود بخور رحم رو آماده می‌کنه منم می‌خوردم) 

بقیه اینا دیگه با شوهرته که رعایت کنه ولی هر کدوم رو که خواستی باهاش شریک شو انجام بدی خیلی خوبه ولی اجبار برای انجام دادنشون با شوهرته

خوردن ترکیب گرده نخل نر و عسل هر روز صبح یه قاشق 

خوردن ترکیب سیاهدونه ساییده نشده و عسل هر روز صبح

خوردن کاسنی هر روز

خوردن چهارده تا بادوم هر روز 

خوردن روزی یک الی دو قاشق سویق هر روز بهتره خالی خالی ناشتا خورده بشه ولی اگر نمیتونه بریزه توی معجون یا شیر 

خودت هم حتما سویق بخور سویق بچه رو جون دار می‌کنه از بین سویق ها من سویق سنجد رو خیلی دوست داشتم که طعم شیرینی هم میده عطاری ها دارن بسته بندی شو بخر

خوردن معجون هر روز یا یه روز در میون که از اینا درست شده: شیر خرما عسل شیره موز گردو بادوم کرده نخل نر پودر نارگیل سویق 

خوردن صبحانه ها یه پیاز خرد شده که توی روغن زیتون تفت دادی و یه تخم مرغ محلی روش شکستی

خوردن ترکیب ۲۵ گرم ژل رویال و نیم کیلو عسل هم شنیده بودم خوبه ولی همون ماهی که میخواستم بخرم باردار شدم

خوردن ویتامین ای

خوردن هر روز قرص well man تا سه ماه (دوره ش باااااید کامل بشه ما سه ماه اینو مصرف کردیم طول درمانش تکمیل شد باردار شدم) پنتوکسی فیلین و کلومیفن که دکتر تجویز کرده بود  

ولی ول من رو بدون نسخه پزشک هم میتونی مصرف کنی تقویتیه برای خودت هم میتونی ول وومن بگیری یه کم گرونه فقط یعنی قرص تا سه ماهش رو من پارسال پونصد و خرده ای خریدم مثل اینکه توش ژل رویال هم داره
من یه ظرف دربسته که توش فضاهای مختلف برای ریختن مواد داشت از اینایی که میشد از قبل آماده کرد آماده کرده بودم صبح به صبح شوهرم از یخچال در میاورد میخورد می‌رفت سر کار دیگه هر روز بهش نمی‌گفتم اینو بخور اونو بخور خودش میدونست اون ظرف مال اونه و باید بخوره

ولی کارایی که من مطمئنم اگر نگم صد در صد حداقل هفتاد درصد اثر داشتن اینا بود

حذف آب داغ از حمام و دستشویی 

حذف شورت تنگ و پوشیدن شورت گشاد (شورت تنگ بیضه رو گرم می‌کنه بیضه گرم باشه اسپرم های سالم از بین میرن)

ماساژ بیضه ها با یخی که توی کیسه فریزر گذاشتی 

و بعد ماساژ بیضه با روغن زیتون و بعدش اقدام ( این دو تای آخر کیفیت رابطه رو هم بالا می‌بره و با میل بیشتری اتفاق میفته و همین هم خودش عالیه برای لقاح) 

مسأله مهمی هم که بااااید روش تاکید داشته باشید نداشتن استرس هست نه خودت نه شوهرت نباید استرس داشته باشید من مدیریت بحرانم بیشتر از شوهرمه شوهرم اصلا نمیدونست که چقدددددر آزمایش اسپرمش افتضااااااحه چون جواب آزمایشش رو من برده بودم دکتر

واسه همین بی خیال بود چون بهش میگفتم انقدر سبک زندگیا بد و ماشینی شده که هر کس بره آزمایش بده مشکل داره و این کارا بخاطر اینه که نطفه قوی تر و سالم تری تشکیل بشه و...

هر وقت هم که مقاومت میکرد و غر میزد بهش میگفتم نه ماه قراره من حملش کنم این چند ماه رو هم تو همکاری کن ولی چون شوهرم رو میشناختم که اگر بدونه خودش رو می‌بازه و بخاطر سقط هام عذاب می‌کشه بهش عمق فاجعه رو نگفته بودم فقط در حد کم میدونست همین استرس نداشتن خودش خیلی خیلی خیلی زیاد تاثیر داره دیگه تو بدون من حاضر بودم غر غر های شوهرم واسه خوردن قرص ول من که می‌گفت بو میده 😐 رو تحمل کنم ولی بهش نگم چقدر وضعیتش داغونه

دکتر شما چی نوشت براتون؟

قیمت آز بتا چنده؟؟

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
شوهر من تحرک مورفولوژی تعداد جهش مشکل داشت این کارها رو کردیم سومین بارداریم موفقیت آمیز بود  ...

عزیز دلم ممنون از توضیحاتت 

منم شیرموز خرما و کاسنی دادم ویتامین ای 😔از اردیبهشت میخورد

عزیز دلم ممنون از توضیحاتت  منم شیرموز خرما و کاسنی دادم ویتامین ای 😔از اردیبهشت میخورد

دارو چی میخورد ؟ داروها خیلی مهمن 

ما قبل اینکه اصلا بخواهیم اقدام کنیم یک سال زودتر به شوهرم گفتم بره آزمایش بده برد به دکتر اورولوژی نشون داد بهش گفت ما سال دیگه بچه می‌خوایم اونم اینو شنیده بود به شوهر من گفته بود مشکلی نداره تا سال دیگه باردار میشه اوضاع خیلی هم بد نیست دارو داد ولی ما گفتیم که مشکلی نیست شوهرم نخورد و گفت وقتی خواستیم اقدام کنیم میخورم دکتره می‌خواسته بهش روحیه بده فکر کرده بود می‌خوایم همون موقع اقدام کنیم

نمی‌دونسته که ما اصلا این آزمایش رو دادیم که خیر سرمون خیالمون راحت شه مشکل نداریم و میخوایم یک سال به تاخیر بندازیم اقوام رو 

منم دیگه پیگیر نشدم جواب آزمایشش رو نشون دکتر دیگه ای ندادم تا اینکه خواستیم اقدام کنیم آزمایش رو به یه دکتر دیگه نشون دادیم تازه فهمیدیم چه خبره دارو و درمان رو که شروع کردیم پسرم رو باردار شدم 

ان شاالله برای شما هم با یه درمان ساده اوکی میشه اسپرمش 

دارو چی میخورد ؟ داروها خیلی مهمن  ما قبل اینکه اصلا بخواهیم اقدام کنیم یک سال زودتر به شوهرم ...

ما فقط یه ازمایش ساده اسپرم دادیم😔

ما فقط یه ازمایش ساده اسپرم دادیم😔

وقتی سی درصدش مشکل داشته باید دارو مصرف میکرد گلم 

گوش کن به حرفم پست طولانیه که برات گذاشتم رو مو به مو اجرا کنین قول بهت میدم قوووووول بهت میدم اسپرمش اوکی میشه فقط استرس نداشته باشید 

من طب اسلامی رو سوراخ کردم انقد سرچ کردم اینا حاصل تمام سرچ های منه میتونم به جرات بهت بگم تماااااااااام تاپیک های سقط مکرر و بارداری پوچ نی نی سایت رو خوندم تمام درمان های خانگی ای که بود و انجام دادم رو خلاصه برات فرستادم. بعضی از اینا حتی افرادی که آزو اسپرم هستن رو هم درمان کرده پس حتی اگر مشکل ژنتیکی هم بود به درمان ادامه بدین

همین الان برو یه کاغذ بردار همه چیزایی که باید بخرید رو بنویس لیست کن بده شوهرت بخره و شروع کنین جفتتون 

می‌دونم دلت میخواد وا بدی ولی لطف کن و از خودت مادر قوی ای برای بچه آینده ت بساز 

امضام رو بخون من اینو بعد از دومین بارداری ناموفق نوشتم و هر روز میخوندم 

توی محل کارم همزمان با من که در حال اقدام بودم چند نفر باردار بودن هر روز یه حرف جدید می شنیدم چون میدونستن توی اقدامم و نمی‌مونه برام توی اون وضعیت تلاش میکردم روحیه م رو نبازم

لطف کن قوی باش 

یه بچه فوق العاده توی راهه فقط احتیاج به یه مادر قوی داره تا تو خودتو بسازی اونم میاد

آزمایش ژنتیک هم بدین حتما 

ان شاالله به زودی خبرای خوب بهم میدی😍

وقتی سی درصدش مشکل داشته باید دارو مصرف میکرد گلم  گوش کن به حرفم پست طولانیه که برات گذاشتم ر ...

فدات عزیزدلم 

حتما میرم همه رو مو به مو مینویسم

2706