2726

عددش ۳۰۰ بود ۴ روز بعد پریودم 

باز دیروز دادم شده ۱۶۶😔😔چیکارکنم من دوبار سقط داشتم بارداری پوچ داشتم و اون بارم بتای ضعیف

اخه چرا اینجور میشه😭

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

بتا چیه ؟ 🤔 از کجا میفهمین چنده؟🤔🤔🤔

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
بتا چیه ؟ 🤔 از کجا میفهمین چنده؟🤔🤔🤔

خون .با آزمایش

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️                                           😎😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزيزم حتما پيگير باش ك اسپرم شوهرت سالمه يا نه

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
عزیزممم غصه نخور دلتو‌ بسپار ب حکمت خدا مطمین باش هروقت صلاحت باشه مامان میشی⁦❤️⁩ دکترت نگفته دلیل ...

سقط مکرر دادم مشکل نبود 

شوهرم یکم ضعیف بود که دارو خورد 

فقط ژنتیک نوشته بود نرفتم😔

بارداری شیمیاییه منم همینطوری بودم دو بار 

اسپرم شوهرم افتضاح بود نطفه تشکیل میشد ولی چون ضعیف بود نمیتونست خودشو به رحم برسونه و با یه پریود سنگین دفع میشد 

درمان کردیم هم شیمیایی هم اسلامی الان بچه م پیشم خوابیده

میتونم بفهمم الان چه حالی داری ولی لطف کن قوی باش و برید سراغ درمان مطمئن باش قراره مادر یه بچه عالی و معرکه باشی 

ناراحتیم داره واقعا  منم مثل شما یک هفته پیش همین اتفاق برام افتاد  و البته سه بار دیگه ...

دکتر شما چی نوشت براتون؟

من دوبار اینطوری شدم دفعه سوم اصلا آزمایش بارداری ندادم فقط سونو میرفتم ولی خداروشکر همه چی خوب پیش رفت هعته نه هم چکاب دادم بعد از سقطامم فقط ویتامین دی و ای خردم ب شوهرمم ویتامین ای میدادم به حق فاطمه زهرا ک مشکلت حل بشه 

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
بارداری شیمیاییه منم همینطوری بودم دو بار  اسپرم شوهرم افتضاح بود نطفه تشکیل میشد ولی چون ضعیف ...

دکتر چی داد بهتون؟

2706