1874
1924

عددش ۳۰۰ بود ۴ روز بعد پریودم 

باز دیروز دادم شده ۱۶۶😔😔چیکارکنم من دوبار سقط داشتم بارداری پوچ داشتم و اون بارم بتای ضعیف

اخه چرا اینجور میشه😭

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️الهي بحق فاطمه و ابيها و بعلها و بنيها و السرّ المستودع فيها ❤️❤️❤️❤️❤️❤️من با این دعا بعد از نماز فاطمه زهرا که دورکعتیه به خیلی از حاجتام رسیدم.رد خور نداره اگه از ته دل بخوای🤩🥰

بتا چیه ؟ 🤔 از کجا میفهمین چنده؟🤔🤔🤔

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

خون .با آزمایش

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️                                           😎😎

هورمون بارداریه 

ازمایش میدیم ببینبم چنده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️الهي بحق فاطمه و ابيها و بعلها و بنيها و السرّ المستودع فيها ❤️❤️❤️❤️❤️❤️من با این دعا بعد از نماز فاطمه زهرا که دورکعتیه به خیلی از حاجتام رسیدم.رد خور نداره اگه از ته دل بخوای🤩🥰

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

عزیزممم غصه نخور دلتو‌ بسپار ب حکمت خدا مطمین باش هروقت صلاحت باشه مامان میشی⁦❤️⁩

دکترت نگفته دلیل سقطاتو؟

‏واسه اینکه بتونی آرزو داشته باشی باید اول از مرز رد شی این کشور تموم آرزوهاش مُرده✋
1922

عزيزم حتما پيگير باش ك اسپرم شوهرت سالمه يا نه

👌😀🧡🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠🧡😔وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠🧡💛وزن فعلي٧٨/٩٠٠🧡🤐هدف اول ٨٠ ✅🙃🧡واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🤩🧿 🥰🥸❤️✔️🧡هدف دوم ٧٥ 🤩🧡هدف سوم ٧٠ 🥳🧡هدف نهايي ٦٥ 🧡😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛الان گروه نارنجي🧡 ٩٩/٨/١١🌙🤩🧡بامداد خمار 🧡🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم🧡🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٨ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡🧡🙃🤩
عزیزممم غصه نخور دلتو‌ بسپار ب حکمت خدا مطمین باش هروقت صلاحت باشه مامان میشی⁦❤️⁩ دکترت نگفته دلیل ...

سقط مکرر دادم مشکل نبود 

شوهرم یکم ضعیف بود که دارو خورد 

فقط ژنتیک نوشته بود نرفتم😔

عزيزم حتما پيگير باش ك اسپرم شوهرت سالمه يا نه

رفتیم ۳۰ درصد نرمال نبود

1911

بارداری شیمیاییه منم همینطوری بودم دو بار 

اسپرم شوهرم افتضاح بود نطفه تشکیل میشد ولی چون ضعیف بود نمیتونست خودشو به رحم برسونه و با یه پریود سنگین دفع میشد 

درمان کردیم هم شیمیایی هم اسلامی الان بچه م پیشم خوابیده

میتونم بفهمم الان چه حالی داری ولی لطف کن قوی باش و برید سراغ درمان مطمئن باش قراره مادر یه بچه عالی و معرکه باشی 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
ناراحتیم داره واقعا  منم مثل شما یک هفته پیش همین اتفاق برام افتاد  و البته سه بار دیگه ...

دکتر شما چی نوشت براتون؟

من دوبار اینطوری شدم دفعه سوم اصلا آزمایش بارداری ندادم فقط سونو میرفتم ولی خداروشکر همه چی خوب پیش رفت هعته نه هم چکاب دادم بعد از سقطامم فقط ویتامین دی و ای خردم ب شوهرمم ویتامین ای میدادم به حق فاطمه زهرا ک مشکلت حل بشه 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
بارداری شیمیاییه منم همینطوری بودم دو بار  اسپرم شوهرم افتضاح بود نطفه تشکیل میشد ولی چون ضعیف ...

دکتر چی داد بهتون؟

1826
من دوبار اینطوری شدم دفعه سوم اصلا آزمایش بارداری ندادم فقط سونو میرفتم ولی خداروشکر همه چی خوب پیش ...

گلم منم عید سقط داشتم منم به شوهرم ویتامین ای دادم😔

پرولاکتینتم چک کن با ویتامین دی

ویتامین دیم میزونه پرولاکتینم هم نرمال

گلم منم عید سقط داشتم منم به شوهرم ویتامین ای دادم😔

ب زودی مشکلت حل میشه مطمعن باش غصه نخور قوی باش 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40