1874
1955
عنوان

قدیمی ترین کاربر سایت کیه؟؟

422 بازدید | 58 پست

کسی میدونه؟

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

منظورم اینه که تاریخ عضویتش واسع خیلی وقت پیش باشه

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

ی کاربری بود مال سال 89 

تازگیا دیدمش اما ای دیش یادم نیس پیدا کردم میفرستم برات 

خودمم 97 ترکیدم

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
1983

ی کاربری بود مال ۸۸ 

☠👽🌌عضو فعال اکیپ علمی تخیلی 🌌👽☠میشه برام صلوات بفرسی که دلم ارامش داشته باشه مرسی😍❤💙از تمام کسایی که تو این مدت من و دعا کردن ممنونم😍😘من از امروز میخوام خودمو تغییر بدم  ناراحت نباشم دیگه انرژی منفی و از خودم دور کنم 😝😝خدا رو دوس داشته باشم از خودش بخوام ک ارامش و به قلبم برگردونه ❤💛💜💚تو این مدت ک هر کسو ناراحت کردم ازش میخوام منو از ته دل ببخشه خودمم از کسی ناراحت نیستم 💃🏻💃🏻من دیگه میخوام ی دختر قوی باشم شما هم دعا کنین ک قوی تر بشم 😍😘راستی من و تو تاپیکای طنز و غذا تگ کنین ای ام شکمو 🤣🤣اگه منو تو تاپیکای خیاانت دیدین بهم تذکر بدین برم بیرون مرسی عشقای دلم🖤💜💛💚💙👐
1984

من از زمان فتحعلی شاه اینجا بودم هرکیم قبول نداره می‌تونه جمع کنه بره😐

کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !!نامردی اگه کپی کنی😐

اصلا سایت از سال چند راه اندازی شده؟؟

من

چ تعداد پستات کمن😉

کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !!نامردی اگه کپی کنی😐
من از زمان فتحعلی شاه اینجا بودم هرکیم قبول نداره می‌تونه جمع کنه بره😐

امضات 😂😂😂😂😂😂

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد وای از این عمر که با میگذرد ، میگذرد...من اونی نیستم که فکرشو میکنی ...من همونیم که هیچوقت فکرشو نمیکنی :)

قدیمی ترین مال  سال ۸۵ هست

کاربریش یادم نیست

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
1976
قدیمی ترین مال  سال ۸۵ هست کاربریش یادم نیست

یا خدا

اصلا سایت از سال چند راه اندازی شده؟؟

من توی این تاپیک کاربریهای ۸۶ و ۸۷ هم دیدم!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/84883/تربیت-مذهبی-کودکان?page=10

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!
1718