2726
عنوان

اخرین شب بارداری

6331 بازدید | 260 پست

من نه از خدا مهربونترم،نه آگاه به مصلحتش

اما میخوام دلم رو آروم کنه

فندق تو دلی من،دلم برات تنگ میشه عزیزه مامان.

خیلی غصه میخورم که لیاقتت رو نداشتم،از خدا میخوام دوباره تو رو توی دلم بزاره...بمیرم برای قلب کوچولوت.

سختترین قسمتش فرداست که میرم زایشگاه برای گورتاژ و کلی خانوم با نوزادهاشون و کلی آقای خوشحال کنارمن...و غم دلم سنگین و سنگین تر میشه.

فردا دیگه نیستی...

خدای مهربون مصلحت کن فردا قلبش بزنه...تو بخوای میشه.

بساز برام

لطفا شما هم برام دعا کنید

ایشالا عزیزم 

اگ زد تاپیک بزن منم تگ کن

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چن وقتته

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

خدا صبر بده بت  🖤

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2706