1874
2075
عنوان

اخرین شب بارداری

3120 بازدید | 244 پست

من نه از خدا مهربونترم،نه آگاه به مصلحتش

اما میخوام دلم رو آروم کنه

فندق تو دلی من،دلم برات تنگ میشه عزیزه مامان.

خیلی غصه میخورم که لیاقتت رو نداشتم،از خدا میخوام دوباره تو رو توی دلم بزاره...بمیرم برای قلب کوچولوت.

سختترین قسمتش فرداست که میرم زایشگاه برای گورتاژ و کلی خانوم با نوزادهاشون و کلی آقای خوشحال کنارمن...و غم دلم سنگین و سنگین تر میشه.

فردا دیگه نیستی...

خدای مهربون مصلحت کن فردا قلبش بزنه...تو بخوای میشه.

بساز برام

لطفا شما هم برام دعا کنید

ایشالا عزیزم 

اگ زد تاپیک بزن منم تگ کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

چن وقتته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2032

خدا صبر بده بت  🖤

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2064
چرااااااا

سرشب لکه بینیم شروع شد..رفتم سونو ضربان قلب نداشت.

فردا صبح سونو قطعی میدم و بستری میشم...

اینقدر هق هق گریه کردم که مسئول سونوگرافی گفت با تکون هات من اصلا نمیتونم چیزی ببینم،خودمو اماده کرده بودم صدای قلبشو بشنوم