2726

دوس دارم ازدواج سنتی داشته باشم؛ولی بیشتر اون آدمایی که من میپسندم دنبال دوستی هستن یعنی اون تیپ شخصیتی مورد علاقه من؛اونایی هم که دنبال ازدواج سنتی هستن از نظر قیافه و شغلی معمولا به دلم نمیشینه؛بنظرتون همچنان منتظر موارد خواستگاری سنتی باشم یا برم دنبال دوستی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا نمیدونم.من خودم سنتی ازدواج کردم 😑البته سنم کم بود ۱۵بودم‌

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

من خودم با ازدواج سنتی مخالفم با دوستی هم همین طور ولی به نظرم حد وسطو بگیر ینی مثلا اگه کسی اومد سمتت واسه دوستی به خانواده معرفیش کن بگو مثلا نامزد کنین به جای دوستی تا باهم اشنا بشین 

خیلی کم بود

دیگه شوهرم پسرعمه ام بود خودشم تازه ۲۰ سالش شده بود صبر نکرد هرخواستگاری میومد خونه پدربزرگم جنگ جهانی بود 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
عیبه دختر اونچیه اسمت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ازدواج کردی کاربریتو بترکون جدید بزن به نام شوهرکردمممم

شوهر میخام کجاش عیبه؟؟

حتما این کارو میکنم😂

چخههههه😬 گاز نگیر کثیف میشم 😒😷هاپوووی کییی بودی توووو😹
دیگه شوهرم پسرعمه ام بود خودشم تازه ۲۰ سالش شده بود صبر نکرد هرخواستگاری میومد خونه پدربزرگم جنگ جها ...

انشالله که خوشبخت باشی

ولی اینچیزا دلیل نمیشن عزیزم

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706