2726
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503805 بازدید | 60425 پست
سلام بچه ها خوب نبود نمیدونم سونو اشتباه کرد یا چی گفت کلیه راست خوبه چپ هیدرونفروز 3 میلی گرفته لگن ...

ای وای ایشالا اشتباه کرده باشه 

اگه از ماه پیش پایین نیومده باشه باید عکس رنگی بگیری

منم استرس گرفتم واسه دخترم هفته بعد سونو داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم این چه حرفیه که میزنی ،نگران نباش خیلیا تینجوری بودن که خوب شدن چیز سختی نیست ،سریع روحیه خ ...

ممنون برام دعا کنید بخدا راضی ب مرگمم دیگه طاقت ناراحتی بچه هامو ندارم 

2728
سلام قشنگم مرسی عزیزم چون همیشه هستی و به همه کمک میکنی ، نبودت خیلی زود حس میشه هم دلم برات میشه ه ...

قربونت لطف داری به من همیشه 😘😘😘فداش بشم دلوین خوشگله 😍😍عصاره گوشت چرانمیدی؟ بده هرروز بهش ولی خود گوشتو نگهدار بعد۵ماهگیش من سوپو اول فقط ابشو میدادم تازگیا میکس میکنم همه موادشو میدم ولی دوست نداره زیاد .....والا ظاهرش خیلی تپل نیس دوترگفت ۴۰۰اصافه داره رونمودار ولی به نظرم باید تپل ترباشن چون بعدیکسالگی اب میشن بسکه ورجه وورجه میکنن ...آراز دوتادندون داره الان عکسشو میفرستم ببینی 

عزیز دلم❤️❤️❤️ خدا نگهدارشون باشه همیشه🥰🙏🏻 روشا هم خوبه، روز به روز بازیگوش تر میشه، از یکشنبه ه ...

خیلی ممنونم مربم جون خداپرنسس قشنگتونو حفظ کنه ...واقعا خیییلی سرگرم میشیم با این ووروجکااااا واسه چیزدیگه وقت نداریم 

سلام بچه ها خوب نبود نمیدونم سونو اشتباه کرد یا چی گفت کلیه راست خوبه چپ هیدرونفروز 3 میلی گرفته لگن ...

سلام عزیزم ایشالا که کلیه اش خوب میشه ...لگن نوزادارو نعمولا ۹۰درصد دکترامیگن تا۴ماهگی سونو ببریم ولی من نبردم ایشالا که سونوببری مشکلی نباشه  

دوستان من پسرم الان دقیقا ۴ ماه و ۱۰ روزشه غذای کمکی چی باید بدم بهش و چقدر ؟

یه ۵روز لعاب برنج بده بعد فرنی خیلی رقیق ترجیحا باشیرخودت یاشیرخشک بعد ازاون حریره وعصاره  گوشت وسوپ 

2706