2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503850 بازدید | 60425 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نازنین جون سلام چقد خوشحال شدم اومدم دیدم شما جواب من و دادید  نازنین جون رفتم خونه مامانم خون ...

عزیزم دختر من وقتی گرسنه باشه اینجوریه‌. مطمئنی شیرت سیرش میکنه؟

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
2738
سلام بچه من پسرم چند وقته خیلی بد شیر میخوره بد سینگی می‌کنه چیکار کنم احساس میکنم اولا خیلی خوب وزن ...

دقیقا دختر منم از بعد واکسن دوماهگی این بازیو سرم درآورد الانم کلا دیگه سینه نمیگیره

راحیل جون علائم دختر منم دقیقا مثل دختر شماس موقع شیر خوردن پی پی میکنه روزی ۵_۶ بار تو بیداری اصلا ...

عزیزم آناهیتاهم حساسیت ب پروتئین گاوی داره. ولی دارو فقط پدی لاکت داد دکترش. البته رفلاکس پنهان هم داره. دقیقا آناهیتا تو بیداری هم شیر نمیخوره . شیرخشکش هم بدون شیر گاوه ولی بازم شیرنمیخوره نه شیر خودم ن شیرخشک

من تا حالا ترس هیچی رو نداشتم و ندارم هم طوری هم نشده 

نگار جون منم ترس چیزی نداشتم ولی دختر پوستمو کنده😑😑 من هیچ وقت فکر نمیکردم ی نوزاد شیرنخوره😑😑😑😑

مامانا لطفا جواب بدین رنگ مدفوع نی نی تون چه رنگیه؟ پسر من ۲ماهشه گاهی اوقات زرده گاهی اوقات زرد ما ...

عزیزم دختر‌منم اینجوری بود بعد فهمیدم‌بخاطر حساسیت ب پروتئین گاوی هست

2706