عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503810 بازدید | 60425 پست
مامانا کدوماتون  حالت درازکشیده به نینیا شیرمیدین؟ من ۸۰درصد درازمبکشم کنارش بهش شیرمیدم شنوایی ...

ااا واقعا؟

چون منم دراز میکشم شیر میدم آخه تا دراز کش بهش شیر ندم خوابش نمیبره 😶😔

و خدایی هست فراتر از حد تصّور...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه سرما نخورده ایدا جان اون شیرت هست که وارد بینی بچه میشه مثل مخاط میشه ،اینو دکتر بچه من گفت اگه ت ...

خورشید جون پای بچه شما سوخته بود فک‌ کنم

دختر منم پاش بدجور سوخته بود این پماد رو گرفتم زدم دو  روزه خوب شد عالیه

مامانا یه سوال. پسر من 21 روزشه دوسه روزه خیلی عصبی شدم نسبت به همسرم هرکاری انجام میده عصبی میشم درحالیکه با افراد دیگه اینجوری نیستم بعدام اینکه شوهرم اصلا دیگه به من توجه نمیکنه همش. کارش بازی با پسرم یا هم. وقتی باهام حرف میزنه حال اونو میپرسه یکی دوبار به شوخی گفتم که سبحان شده هوو من ولی انگار نه انگار

2731
مامانا یه سوال. پسر من 21 روزشه دوسه روزه خیلی عصبی شدم نسبت به همسرم هرکاری انجام میده عصبی میشم در ...

دقیقا منم اصلا اعصابه شوهرمو ندارم

و دقیقا اونم همه توجه اش شده بچه

قبلا روزی ۲۰ بار بوسم میکرد الان یبارم نمیکنه خیلی عوض شده فقط فکرش بچه اس حس میکنم دیگه واسش جذابیت قبل رو ندارم 

خیلی افسرده شدم همش دلم میخواد گریه کنم بخاطره رفتارش

مامانا کدوماتون  حالت درازکشیده به نینیا شیرمیدین؟ من ۸۰درصد درازمبکشم کنارش بهش شیرمیدم شنوایی ...

منم اکثرادرازکش شیرمیدم.والابه دخترمم سیزده ساله پیش همینطوری شیرمیدادم هیچی هم نشدخداروشکر.اونموقع اصلانمیگفتن که درازکش ندین،اینم قرتی بازیه جدیده

فک کنم همون حساسیت به لاکتوز وپروتیین داره برودکترببین چی میگه ناراحت شدم 

نازنین جون دکتر گفت بخاطر اینکه شیر زیاد دادی بچه تتونسته هضم کنه دفعش زیاد شده واین باعث اسیدی شدن شده فقط هر دوساعت باید شیر بدی رفلاکسش هم بخاطر شیر دادن زیادشه

به وقت تولد دوقلوها  
خورشید جون پای بچه شما سوخته بود فک‌ کنم دختر منم پاش بدجور سوخته بود این پماد رو گرفتم زدم دو &nbs ...

ممنون ایدا جون عکس ذخیره کردم هرچند دکتر گفت سودو کرم فقط بگیر 

به وقت تولد دوقلوها  
2706