2726
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503808 بازدید | 60425 پست
شیر خودمو میدم اصلا شیشه شیر نمیگیره خودم باور کنید خیلی رعایت میکنم  حبوبات نمیخورم میوه نم ...

شیر و لبنیات می‌خوری؟

من ۱۰ روزی بود روزی ۲ لیوان شیر می‌خوردم، ۲-۳ روز دخترم دلپیچه داشت و خیلی نفخ داشت(ببخشید ولی گاز زیادی دفع می‌کرد)، دیروز متوجه شدم به احتمال زیاد از شیریه که می‌خوردم.

علائم حساسیت به شیر گاو:

مدفوع مایع ، گاهی سبز و کف دار. تحریک پذیری ، دل درد. نفخ شکم، عبور زیاد گاز. وزن گیری ناکافی، بثورات حلدی در ناحیه پوشک

بچه ها من خیلی عصبی و کم طاقت شدم خستگی و بیخوابی و افسردگی انقد بهم فشار آورده که همش یا دارم گریه ...

اگر می‌تونی کمک بگیر، از افراد خانواده

بیشتر اینها از خستگی و بی‌خوابیه

اون طفل معصوم چه تقصیری داره؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عفونت گوش نداره؟ شنوایی سنجی بردیش؟

نمیدونم والا

هفته پیش متخصص اطفال بردیم چیزی نگفت

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
سلام مامانا ان شاءالله حال نی نی هاتون خوب باشه😊 من سر زایمان اولم که طبیعی بود خیلی سختی کشیدم و ...

منم زایمان دوم طبیعی بودم

۳۹هفته کامل زایمان کردم با آمپول فشار

استرس نداشته باش،فقط باید درد بکشیم دیگه تا دنیابیاد

من ۱۲سرم زدن۲ دردا شروع شد ۵ دخترم دنیااومد

درد شدید ۲ ساعت بود

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
شیر و لبنیات می‌خوری؟ من ۱۰ روزی بود روزی ۲ لیوان شیر می‌خوردم، ۲-۳ روز دخترم دلپیچه داشت و خیلی نف ...

نه عزیزم هیچی نمیخورم

فقط کته با گوشت 

تخم مرغ آبپز 

خرما گردو

مربای گل سرخ برا اعصابم

وچای فراوون

همینقدر محدود😔

چون خودمم روده هام حساسن خیلی رعایت میکنم 

خدا بچه تون رو حفظ کنه 😍

اوایل چندبار کاچی خوردم دیگه اونم نمیخورم

من تازه سه روزه پیدا کردم که پسرکم تا گریه میکرد بهش انواع قطره ها رو میدام و گریه ش شدیدتر میشد الان قطره هارو قطع کردم خیلی راحته

خداوند فقط، نامه های عاشقانه را جواب میدهد.
منم زایمان دوم طبیعی بودم ۳۹هفته کامل زایمان کردم با آمپول فشار استرس نداشته باش،فقط باید درد بکشی ...

اگه بدونی😔اینقدر استرس دارم که نگو اگه پنج ساعت شیش ساعتم درد بکشم اشکالی نداره فقط میترسم باز نشم😥

شیر و لبنیات می‌خوری؟ من ۱۰ روزی بود روزی ۲ لیوان شیر می‌خوردم، ۲-۳ روز دخترم دلپیچه داشت و خیلی نف ...

منم میخوام مصرف لبنیات رو قطع کنم حس میکنم دخترم علائم رفلاکس پنهان داره

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊
سلام مامانا ان شاءالله حال نی نی هاتون خوب باشه😊 من سر زایمان اولم که طبیعی بود خیلی سختی کشیدم و ...

عزیزم من همون شب ک کیسه ابم پاره شد رابطه داشتم

البته دهانه رحمم یک سانت باز بود از قبلش

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2706