2703
2553
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503670 بازدید | 60425 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا میگم اگه من نمیگفتم ان اس تی بگیرید یه اتفاقی میوفتاد چیکارمیکردم 

منم اونسری تپش قلب بچه ام بالا بود خودم از حرکاتش که کم شده بود فهمیدم حالا من تو بیمارستان بودم همونموقع زود رفتم بهشون گفتم اوناهم ان اس تی گرفتن فهمیدن

بنظرم مادر حسش خیلی قویه

2720
ای بابا ایشاالله چیزی نمیشه تا میتونی آب و مایعات بخور برا اکسیژن و خونرسانی خوبه ایشاالله نی نی سا ...

آب ك هميشه ميخورم دكترم گف اصلا نگراني نداره ولي خودم با خودم دارم كلنجار ميرم 

بودم 🤐🤐🤐🤐

دیشب تاحالا تست گرفتن دردم بیشتر شده

شما چجوری تست دادی؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
آب ك هميشه ميخورم دكترم گف اصلا نگراني نداره ولي خودم با خودم دارم كلنجار ميرم 

وقتی دکتر بهت گفته بس برا چی با خودت کلنجار میری 

به دکترت اعتماد کن بعدم دیگه چیزی نمونده به زایمانت اصلا نگران نباش نی نی ساااااالم میاد بغلت

عدد ان تی ۱.۰۴تو یازده هفته و چهارروز چطوره

برا من ۱.۳ و کاملا طبیعیه

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏
2714

بچه ها سلام 

میگم من تو ی هفته فقط ۳۰۰گرم وزن اضافه کردم..نکنه پسرم وزن نگیره با کم گرفتن وزن خودم؟

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏
مامانا کدوماتون تست بررسی آب، کیسه اب ازتون گرفتن؟منکه دیشب بیچاره شدم چجوری گرفتن از شماها؟؟؟؟؟؟

چی هست من سی هفته رفتم دکتر گفت آب دور جنین داره کم میشه ازونورم دکترم گفت دیابت بارداری داری دیگه قرار شد تا آخرش هر هفته برم سونو با اینکه اوضاع بهتر شده بود بازم دکترم میگه برو سونو و نوار قلبم یک هفته در میون میگیره

خوب خداروشکر که ان اس تی و کیسه آب خوب بودن ترشحاتت از عفونته؟آخه ترشح تو بارداری طبیعیه

نه یه مقدار ترشح تو رحم هست که باعث مهروموم رحم میشه که موقع زایمان ظاهرا یکدفعه یا کم کم میاد بیرون حجمش بیشتر از ترشح طبیعیه

2706