2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503848 بازدید | 60425 پست
کلاً همه چیز، اوضاع و احوال مملکت، شرایط کرونا و... آدم رو به سمت افسردگی میبره، دیگه خودمون نباید ب ...

آره والا من کلا شوهرم از آهنگ غمگین بدش میاد حتی منم گوش میدم دعوام میکنه میگه افسرده ات میکنه

دخترا این دوتاپایه رو  دیروز زدیم رو کابینت به سمت پذیراییه به نظرتون دوتا گل طبیعی بذارم آویزون بشه یا دوتا ازاین بشقاب طرح داراهستن اسمشون

نمیدونم چیه ازاونا بذارم البته هیچکدومو ندارم من خودم میگم دوتاگلدون قشنگ بخرم گل کوچیک بذارم داخش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه اسی👑💛

سفارش ادیت انواع عکس وساخت کلیپ برای به یاد موندن خاطرات قشنگتون پذیرفته میشه یه کار خوب برای هدیه دادن مناسبتا❤️❤️

به مناسبت ماه رمضان تخفیف داده میشه🙏

قیمت ادیت هردوعکس۵تومن وهر۵عکس۱۰تومن وهزینه هر کلیپ از۵تا۱۵تومن بسته به نوع کلیپ...درصورت تمایل به آیدی تلگرام

@znb_arg

پی ام ارسال کنید...در پی ام اول کاری که میخواین براتون انجام داده بشه رولطفا کامل بگید😊😊...🙏🙏

2731
اره نمیخوام این روزای اخر بابحث وقهر باشه  بعد از  زایمان دیدم شرایطم اوکیه باهاش حرف میزن ...

منم دقیقا همینم همشو جمع میکنم یهو قاطی میکنم

که مشاور میگه بدترین کار همینه

میگه هروقت ناراحت بودی همون موقعه باید دوستانه بگی و حل بشه و تو بحث های بعدی هم نباید دوباره اون بحث قبل رو پیش بکشی

منم دقیقا همینم همشو جمع میکنم یهو قاطی میکنم که مشاور میگه بدترین کار همینه میگه هروقت ناراحت بود ...

اره درسته ولی خب هیچوقت همون لحظه جواب نمیدم چون  دیروز باپری حرف میزدم گفتم وقتی حرف خودشو میخواد به کرسی بشونه دلم نمیخواد حرف بزنم باهاش ولی قاطی کنم همه رو میگم  

آره ممکنه اشتباه نشون بده بهترین کار که منم انجام دادم و فهمیدم دستگاه م ۱۰ تا کمتر نشون میده اینه ...

اره ایندفعه دکتر آزمایش بنویسه حتما میبرم

خودم حس میکنم واسه من زیادتر از اون چیزی که هست نشون میده

2738
اره درسته ولی خب هیچوقت همون لحظه جواب نمیدم چون  دیروز باپری حرف میزدم گفتم وقتی حرف خودشو میخ ...

نه دیگه اون لحظه که هرچی بگی اون حرف خودشو میزنه منظور مشاور اینه وقتی آروم شدید بگیم

که منم این کارو نمیکنم میگم آشتی کردیم دوباره بحثمون نشه

2706