2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503842 بازدید | 60425 پست
من وقتی میبینم حرف بزنمم فرقی به حالم نمیکنه چون فقط وفقط حرف خودشو میزنه اگه بگه ماست سیاهه تا اخر ...

خب دیگه مرغش یه پا داره

ولی اعلام میکنم این بلا سرم امده و خیلی لج آدم در میاد که جوابی نشنوی🤭🤭

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
راحيل دكترت براي آب دور بچه چي گفت؟ نگفت بايد كيا سونو بدي؟ چه درماني بهت داد كه بيشتر بشه؟

واسه من ک از شماها کمتره. ۸۶ بود. گفت مایعات زیاد بخور. دوباره وارد ۳۶ هفته ک شدی سونو بده

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها این پسرک من بیشتر ازیه ساعته داره میکوبه میترسم بزنه کیسه روپاره کنه ☹☹☹☹خودمم سرم داره منفجر ...

سلام گلم بهتری چرا اعصاب خودتو خورد میکنی جواب مردو نده بیشتر حرص میخورن تو الان تو شرایط خاصی هستی .

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
پای منم چندوقته بی قراره شبا ک‌میخوام بخوابم شروع میشه اصلا نمیذاره بخوابم فقط با ماساژ دادن خوب میش ...

برای منم، سندروم پای بیقرارگرفتیم 😁من باروسری یا شال از زانو تامچ پامو محکم میبندم دردش اروم میشه خوابم میبره شماهم اینکارو بکن تاثیر داره 

2731
شوهرم همیشه میگه من از پس زبون تو برنمیام وای عجب کاری میکنی انقدر حرص آدم در میاد یه چی بگی طرف اص ...

من بحثمون شدني اول اصلا حرف نمي زنم البته بحث نه ها ي لحظه ازش ناراحت شم حالا اون ي كلمه بگه عزيزم بگو از چي ناراحتي من شروع مي كنم از اول تا آخر اونم ميگه ي ليوان آب بيارم گلوت خشك شد ولي ما دعواهامون با اس ام اس ميشه هر كدوم ميريم ي اتاق پيام ميديم آخرسرم اون ميگه پاشو بيا پيشم منم ك مغرورم هيچ وق نميرم اون مياد ولي ي بار تو بازار ازش قهر كردم خودم تنهايي سوار تاكسي شدم اومدم خونه اومد از حرصش ب خودش كتك زد بدترين دعوامون اون بود ولي طفلي ي هفته حالش خوب نميشد 

سلام گلم بهتری چرا اعصاب خودتو خورد میکنی جواب مردو نده بیشتر حرص میخورن تو الان تو شرایط خاصی هستی ...

سلام فداتشم اره خوبم سرچیزای الکی گیرمیده منم جواشو نمیدم ...اگه جواب بدم دلم نمیسوزه ولی واسه اینکه دعوابالانگیره چیزی نمیگم اروم میشه 

سلام گلم بهتری چرا اعصاب خودتو خورد میکنی جواب مردو نده بیشتر حرص میخورن تو الان تو شرایط خاصی هستی ...

سلام

سونو رو همونجا دروازه شیراز رفتین؟من زنگ زدم پرسیدم هزینشو بهم نگفت

همون جای همیشگی زنگ زدم گفتن ۳۵۰

تکمیلی دانا هم قبول میکردن اما کوه نور گفت فقط بهت فاکتور میدیم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2738
من بحثمون شدني اول اصلا حرف نمي زنم البته بحث نه ها ي لحظه ازش ناراحت شم حالا اون ي كلمه بگه عزيزم ب ...

شماچقدباحال دعوامیکنین 😁😁😁دلم خواست ☺☺اینطوری خیلی خوبه میتونی همه حرفاتو بدون رودروایسی بگی بهش شوهرمن باشه با سومین پیام دراتاق ومیشکنه میاد تو 😬🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐

پس شوهرمو درک میکنی 😬😬😬😬😜😜😜😜😜😜ای حاااال میده اااای حال میده 

اره باباهمیشه این بلا سرم امده

من بحثمون شدني اول اصلا حرف نمي زنم البته بحث نه ها ي لحظه ازش ناراحت شم حالا اون ي كلمه بگه عزيزم ب ...

نه من همیشه جواب میدم و کل زندگیمونو شروع میکنم غر غر کنم تو سرش😂😂😂

اونم هیچی نمیگه من بیشتر حرص میخورم

اما خداییش این مدت بارداری کلا رفتم رو فاز سکوت

من اگه همچین کاری میکردم که سوار تاکسی بشم برم باور کن میکشت منو😂😂😂انقدر حساسه

من نه تاکسی سوار میشم نه اتوبوس،بی نهایت بدش میاد

لابد مثل شوهرمن دقش میدی اونم میگه سکوت کنم بهتره 😁بعد توخودش میریزه 🤕

اره،عذاب وجدان گرفتم خدا منو ببخشه

شماچقدباحال دعوامیکنین 😁😁😁دلم خواست ☺☺اینطوری خیلی خوبه میتونی همه حرفاتو بدون رودروایسی بگی بهش ...

من ناراحت شدني فوري اخم مي كنم اون ك با اس ام اس مي پرسه انگار منو ميزنن دور تند فقط مي نويسم فقط ي بار بازار قهر كردني با سر و صدا دعوا شد اونم اون داد مي زد من نشسته بودم نگاش مي كردم بعدش اومد بغلم كرد گف اون چ كاري بود كردي بچه اي بعدش شام رفتيم بيرون بعدش هم ك .. تموم شد ولي همسر من عصباني بشه خيلي طول مي كشه حال خودش خوب بشه 

2706