2726
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503808 بازدید | 60425 پست
منم صبح یکم واسه شوهرم درد و دل کروم چشماش پر اشک شد اونم از دیوونگی ها من دیوونه میشه اخرش😂😂

عه چیااا گفتی☺☺☺☺لابد گفتی من مردم یه زن خوشگل بگیر نازنکنه برات 😁😁😁😁😁  البته دورازجونتاااا شوخی میکنم 

جاری من بعد چندسال با ای وی اف باردارشد میگفت روزی نبود که فکرم مشغول اینکه بچه انگشتاش،لب ودهنش و خ ...

من ي بار ي خواب ديدم ادر مورد انگشتاش ديگه تعريف نمي كنم همه بارداريم الان هربار ك ميرم سونو ب دكتر ميگم انگشتاشو كامل بهم نشون بده اونم هرسري ميگه دخترم والا سالمه چرا گير دادي ب انگشتاي اين طفل معصوم 

دختر داداش منم با آي وي اف بدنيا اومد وقتي تولدش داداشم انقد دقيق انگشتاشو بنداي انگشتاشو نگاه مي كرد اون روز از مركز ناباروري ز زده بودن نورا رو بيارين مركز داداشم شب تا صب نخوابيده ميگه نكنه نورا مشكل داره زنداداشم دعواش كرده نورا ٦ ساله جلو چشمته خودت مگه چشم نداري ببيني اونا مي خواستن در مورد آي وي اف هاي موفق تحقيق كنن ماهم اينجا واسه خودمون مي برديم و مي دوختيم ما كلا خانواده اي استرسي هستيم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عه چیااا گفتی☺☺☺☺لابد گفتی من مردم یه زن خوشگل بگیر نازنکنه برات 😁😁😁😁😁  البته دورازجونتااا ...

اره داشتم درباره اینکه چقدر میترسم،چقدر دخترمون بهم وابستس

یه زن خوب بگیر.....🤭🤭🤭

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
بعد از ۶ ماه کجا قراره بخوابه نی نی؟؟ تو اتاق خودش؟ رو تختش؟ راستی مریم جون شما نگفتی چه اسمی انتخ ...

بله، به امید خدا از ۶ ماهگی میذارم تو اتاق خودش بخوابه.

البته اگر طاقت بیارم از خودم دورش کنم😅

ما فعلاً بین چند تا انتخاب مردد هستیم، آخرش گفتیم بدنیا که اومد یکی از این اسما رو براش میذاریم: اِلین، شبنم، روشا

این ۳ تا رو دوست داریم، ولی گفتیم ببینیم چه شکلیه و کدوم این اسما بهش میاد😅 بر سر سه راهی موندیم😂

2728
من ي بار ي خواب ديدم ادر مورد انگشتاش ديگه تعريف نمي كنم همه بارداريم الان هربار ك ميرم سونو ب دكتر ...

عزییییزدلم زیادبهش فکر میکنی خواب دیدی ...خداروشکر همه چی خوبه مطمئن باش نینی سالمه سالمه ...من اصلا درمورد انگشتاش ازدکترسوال نکردم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خداحفظش کنه دختر داداشتو حالا فک کن باباها هم دختری ان 😍😍😍😍چقد استرس داشته داداشت 

اره بابا اگه مقصرهم باشه همیشه خدا طلبکاره زورم میرسه به نظرت؟🤭🤔🤔🤔🤔شوهرم میگه هم وزن  وهم ...

نه ما زن ها هرچی ام هرکول بشیم عمرا زورمون به شوهرامون برسه😂😂😂😂

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
خل شدییییییی

خییییلی

راستی

شما بعده سزارین امدن شکمتون رو فشار بدن؟؟؟؟

ساق پاتم رگش میگیره ؟من به هردو پهلو میخوابم واقعا نمیشه اخه تاصبح به چپ خوابید  

نه خداروشكر رگش نمي گيره ولي پام انگار ي تيكه سنگه من كلا ب چپم مي ترسم خونرسانيش خوب نباشه بخاطر همين كلا ب چپ مي خوابم 

دقیقا ااااا شوهرمن بوکسوره خیییییلی زورش زیاده یه بار بهم یه چک زده بود  هیچوقت یادم نمیره خل و ...

منم یبار تو عصبانیت یکی زدم تو صورتش بهم پس زد برق از چشمام پرید بعد تا دوروز گریه میکردم😂😂😂😂😂😂همیشه میزدم پس نمیزد ،نکبت اونروز پس زد گفت یبار بخور ببین خوبه 😂😂😂😂هیچی دیگه منم دیگه نزدم،دیدم دستاش خیلی سنگینه😂😂😂😂

نه خداروشكر رگش نمي گيره ولي پام انگار ي تيكه سنگه من كلا ب چپم مي ترسم خونرسانيش خوب نباشه بخاطر هم ...

برای من توخواب یاوقتی کش وقوس میدم رگ ساق پام میگیره اصلا انگار جون میدم ازدردش یه ۳۰ثانیه اونطوری میشه ...واسه وزنگیریشم همون به چپ بخوابیم خیلی بهتره 

اره 😕😕😕😟😟😟😟😟😩😩😩😩😩😩خیلی بد بود 

همه میگن خیلی بده

واسه منکه امدم فقط دوتا فشار ریز رو نافم زدو رفت

صبح اینم داشتم واسش تعریف میکردم کلی غصش شد🤭

اما ایندفه حسم میگه میان تلافی سری قبل رو هم در میارن

اخه چرا تا بی هوشیم نمیان فشار بدن

منم یبار تو عصبانیت یکی زدم تو صورتش بهم پس زد برق از چشمام پرید بعد تا دوروز گریه میکردم😂😂😂😂😂 ...

افرین پس میزنی ...من نمیزنم مشت میزنم تودلش 😁😁😁 درس خوبی گرفتی افرین دیگه نزن 🤣🤣🤣🤣

2706