2726
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503796 بازدید | 60425 پست
اره من رژیم گرفتم اما دیدم نشد بیخیال شدم فقط میگم بچه دار شم سالم و صالح باشه دیگه مهم نیست برام ام ...

ایشالا که همین ماه ها یه بیبی چک دوخط خوشرنگ میبینی ...فلوکونازول یکم عوارص داره ولی خب یه باره دیگه دوست من یه بار خورده بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا که همین ماه ها یه بیبی چک دوخط خوشرنگ میبینی ...فلوکونازول یکم عوارص داره ولی خب یه باره دیگه ...

مرسی عزیزم شمام انشالا نی نی خوشگل و سالم تون رو به خوشی بغل بگیرین خداببخشه بهتون

2728
زهرا جوووون عکس سونو وجورابای عروسمو گذاشتی پروفایلت دامادم ازاون جورابا داره ها 😎😎😎😎

ای جووونم از الان ست کردن فسقلیا😍

فقط 41 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
بگو خدایی نکرده شاید یه مشکلی هست میخوای چندسال اقدام کنی واخرش بگی خدا خودش میده 😂

واقعا مامانم پشتیبانی میکنه میگه ولش کن هرموقع شد شد من تنها موندم بینشون بعد عزیزم راستی شامل بیمه تکمیلی میشه یا نه 🌹🌹🌹🌹

ای جووونم از الان ست کردن فسقلیا😍

بعلههههه لاکچری تشریف دارن 😂😂واقعا زهرااا فک کن  یه زمانی پسر من بیاد دخترتورو بگیره بعد بفهمیم اشنادراومدیم 😂😂😂😂بختشونو بهم گره بزنیم 😂😂😂

وای مرسی ممنون عزیزم 😘

برای آزمایش اسپرم باید ۲.۳روز همسرت ارضا نشده باشه

هم تو بیمارستان میتونه آزمایش بده هم آزمایشگاه های خصوصی

شوهرم رفت بیمارستان و اقایون تو سرویس خودشون انجام میدادن

موقع کارشونم از آب دهن و چیزای دیگه نباید استفاده کنن

تو خونهوهم میتونه انجام بده ولی قبل ۱ربع باید تحویل بدین وگرنه بدرد نمیخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
واقعا مامانم پشتیبانی میکنه میگه ولش کن هرموقع شد شد من تنها موندم بینشون بعد عزیزم راستی شامل بیمه ...

حساس نشی واسترس نداشته باشی میشه عزیزم نگران نشو تواقدام کردی هولی دوس داری زودتر نتیجه بگیری ...اگه دکتر بنویسه تودفترچت اره ازمایش بخصوصی نیستش که بیمتون میده بیشترشو 

بعلههههه لاکچری تشریف دارن 😂😂واقعا زهرااا فک کن  یه زمانی پسر من بیاد دخترتورو بگیره بعد بفهم ...

وااای اره واقعا 

خیلی خدایی جالب میشه بعد میایم اینجا هم اعلام میکنیم

خریدات تموم شد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای اره واقعا  خیلی خدایی جالب میشه بعد میایم اینجا هم اعلام میکنیم خریدات تموم شد؟

اره بعد ۳۰سال ایشالا 😂😂😂😂هنوز پتودورپیچ وکهنه بچه ولوازم بهداشتیش مونده دوس دارم یه پتوی قشنگ پیداکنم که نه ضخیم باشه نه نازک واسه اردیبهشت مناسب باشه 

برای آزمایش اسپرم باید ۲.۳روز همسرت ارضا نشده باشه هم تو بیمارستان میتونه آزمایش بده هم آزمایشگاه ه ...

توبرگه ازمایشگاه همه رو مینویسن توخونه هم میتونه انجام بده فقط باید جای گرم مثل زیر بغلش بذاره تانیم ساعت ببره بده ازمایشگاه 

2706