2726
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503802 بازدید | 60425 پست
سلام مامانای عزیز من زن همسایمون پنج ماهش که تموم شد رفت کل موهاشو رنگ کرد. تازه دیشبم رفته ناخن کاش ...

نه من که از اول کرونا دیگه نرفتم واسه ناخن الانم که حتی لاکم نمی زنم طرز فکر آدما فرق داره بعضیا حتی واسه نوزاد لاک می زنن یا موهاشو رنگ می کنن همه مث هم فک نمی کنن اهمیت نده هر کاری که بهت احساس بهتری میده همونو انجام بده

ماله من اصلا نگرفت،نمیدونم چون باردار بودم نگرفت یا باید ترمیمش میرفتم،نرفتم نگرفت فقط پولم رفت،اونم ...

باید میرفتی ترمیم چون زودمیریزه فیبروز کلا کم میمونه درحد ۶ماه باید همش ترمیم کنی ولی من همه میگن پوستم خوب بود مونده ...من دوستم داشت میرفت دوره ببینه من مدل رفتم براش البته شاید بیستمین مدلش بودم اول گفتم چندتا انجام بده دیدم خدااایی کارش خوبه بادقت وقشنگ انجام میده ۵۰تومن پول موادشوگرفت فقط 😁😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ممنون از اطلاعات موثقش😂

خیییییلی اطلاعاتش توحلقم 😂😂😂😂حالا رفتم دکتر حتما ازش میپرسم ببینم ماه اخر ضرری نداشته باشه هم موهامو رنگ کنم هم ابروهامو ترمیم کنم بالاخره میخوایم ننه بشیم جیگر وداف بشیم  😎😎😎😎😎😎

2728
اون دلش برای جنین نمیسوزه میخواد خودش خوشگل باشه. وگرنه قلیونش دم به دقیقه به راهه. چند بارم متوجه ش ...

یاااا امام هشتم 🙄🙄🙄😬😬😬😬😬بچشو میخواد از الان عادت بده 😁😁😁😁

سلام مامانای خوشگل ،ببخشید من امروز سه چهاردفعه از صبح ترشح آبکی دارم ،یعنی ترشح که نه انگار آبه بیش ...

عزیزم منم اینجوریم وقتی خیلی سرپا هستم یا عطسه میزنم انگار در حد یکی دو قطره خیس میشم دکترم گفت طبیعیه باز شما هم بپرس از دکترت

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

من اینقدر رو پهلو راستم خوابیدم پهلوم درد میکنه😥

ولی بازم پرسیدم میگن طبیعیه یعنی تو بارداری دور از جون باید بمیرم که غیرطبیعی باشه😂😁😁

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
باید میرفتی ترمیم چون زودمیریزه فیبروز کلا کم میمونه درحد ۶ماه باید همش ترمیم کنی ولی من همه میگن پو ...

آره خب فهمیدم باردار بودم،نرفتم،برعکس چند بار برام پیام گذاشت که برم برای ترمیم،ولی دیگه گفتم نمیشه،انشأالله بعد زایمان حتما میرم 

به وقت تولد دوقلوها  
یاااا امام هشتم 🙄🙄🙄😬😬😬😬😬بچشو میخواد از الان عادت بده 😁😁😁😁

ای بابا بعضیها ازون ور بوم افتادن،بعضیها هم مثل من ازین ور بوم،من هنوز.زعفران تو غذام نریختم با اینکه می دونم مشکلی نیست کمش  

به وقت تولد دوقلوها  
یه دوستی بود به اسم پریزاد خیلی وقته پیداش نیست تگشم نمیشه کرد. ان شالله هر جا هست حال خودشو نی نی ...

سلام مامان هاي خوشگل حالتون چطوره ممنون كه حالمو پرسيدين هم شما هم نازنين جون 

من انقدر بارداريم متفاوت بود و هيچ علائمي نداشتم كم كم يجوري شد كه حرف مشتركي نداشتم اينجا بزنم رفتم تو افق محو شدم  

21 دي رفتم انومالي ني ني دختر بود پيش بيني بچه ها واسه من درست بود   

خداروشكر سالمه جفتمم كه پايين بود كشيده بالا و داريم ميريم جلو تا ببينيم خدا چي ميخواد

مرسي كه به يادم بودين عاشقتونم از دمممممممممم      

نه من که از اول کرونا دیگه نرفتم واسه ناخن الانم که حتی لاکم نمی زنم طرز فکر آدما فرق داره بعضیا حتی ...

من وقتی یک سالم بوده مامانم موهامو رنگ کرده😐😐😐 الله اکبر هموز بهش فکر میکنم دود از سرم بلند میشه

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
سلام مامان هاي خوشگل حالتون چطوره ممنون كه حالمو پرسيدين هم شما هم نازنين جون  من انقدر باردار ...

خداروشکر که همه چی اوکی بوده. مبارکت باشه گل دخترت🤩

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
2706