2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503847 بازدید | 60425 پست
مامانا معدم همیشه بعد نهار سنگینه و احساس سردرد دارم 😖😖میتونم خودم دستم بندازم حلقم بالا بیارم شای ...

اوووف منم همینم

الان یه مدته هرچی میخورم ترش میکنم 🤕

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
نگران نباش بابا.نیست خیلی دقیقن حالا😂😂😂 من برام مهم سونو بود ک خیالم راحت شد.

دوهفته پيش ازمايش دادم هنوز جواب نيومده واسه همين نگران شدم

خدايا تمام اميد من تويي.. فقط از تو ميخوام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نازنین یعنی خنوز ویار داریم؟من ۳شبه پشت سر هم دارم بالا میارم از ویاره یا معدم؟انگار شب ننیتونم چیزی ...

خیلیا تا هفته ۱۶ ویارشون میره وتهوعشون کم میشه ولی من هنوزم حالت تهوع دارم ...میدونی من وقتی بالامیارم سبک میشما ولی حس میکنم دل ورودم داره پاره میشه واسه همین سعی میکنم بالانیارم ...دقت کردی که چه غذاهایی میخوری بالامیاری ؟ ویتامین ب ۶ بخور خیلی تاثیر داره یا دمیترون خوبت میکنه 

😕😕خب چه کنم خیلی نیست راستش فقط هفته ای ی بار

ما کلا استغفرالله خواهر برادر شدیم فعلا😅

چون یه بار اون اولا ۵ هفته بودم لک دیدم بعد نزدیکی البته عذر میخوام دخول نبود.دیگه گفتم بیخیال😐

و خدایی هست فراتر از حد تصّور...
شوهرم میگه کالسکه رو مشکی بگیریم.وای من دلم نمیاد مشکی واسه بچه اخه.میگم بنفش.خاکستری.واینا حوبه بن ...

من فکر کنم رنگی خیلی زودتر کثیفی نشون بده

مثلا جای لک دست رو کامل نشون میده ولی مش کی اینجوری نیست

من که خیلی خوشگله بنظرم باز ببینید چی به سلیقتون میاد

بادمجونی وخاکستری هم خوبه ولی مثلا تو اتاق بچه میذارید بهتره همخونی داشته باشه با بقیه رنگای اتاقش

2738
من دیشب چرب بود.سیب زمینی تخم مرغ ولی شب قبلم ک بالا اوردم چرب نبود غذام.نون پنیر و گردو خوردم

غذای چرب باعث حالت تهوع میشه ..منم اب میخوردم حالت تهوع بدی میگرفتم ...سعی کن میوه بیشتر بخوری تهوعت کم میشه اگرهم بالابیاری ویتامینش  جذب بدنت میشه 

ما کلا استغفرالله خواهر برادر شدیم فعلا😅 چون یه بار اون اولا ۵ هفته بودم لک دیدم بعد نزدیکی البته ...

ماهم همینطور😑

نتیجه ی ان تی خوب بود فکر کنم دیگه نشکلی نیس برا رابطه نه؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
😁😁😁😁😁😁  مشکل داره با باردارا 😕😕😕😕

😂😂😂😂اره واقعا

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
اللن شبا اب نمیخورم یا بخورم ی لیوان ولی شامو نمیدونم چیکار کنم.قبل خواب بخورم سریع بخوابم؟میگم شای ...

اب نخور ببین دوغ یا ابمیوه حالتو بهتر میکنه بخور چون منم با اب واقعا حالم بدمیشد ...شام هم خوردی سریع دراز نکش ...سعی کن کاری کنی بالانیاری چون بالا اوردن سخت تره 

اللن شبا اب نمیخورم یا بخورم ی لیوان ولی شامو نمیدونم چیکار کنم.قبل خواب بخورم سریع بخوابم؟میگم شای ...

شامت رو 3 قسمت کن

هر نیم ساعت یه ساعت یکم بخور بهتر میشی

من که وضعیتم خییییلی داغونه هنوز

امروز همسرم اسم غذا آورد پیشم یه ربع داشت حالم بهم می خورد😕بند نمیومد ینی انقددددددددد اذیت میشم نمیدونم دیگه چکار کنم

2706