2726
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503808 بازدید | 60425 پست
اع واقعا؟ حالا ک شده دیگه..فردا میرم اگه باز بود سونو بشم

حالا نگران نکن خودتو بیخیال ارامش داشته باش شاید من اشتباه میکنم عزیزم

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
خون یا لکه؟مطمینی خونه؟ الانم هس یا همون یبار بود؟استراحت کن تا شنبه ک بری پیش دکترتولی کاش شیافم م ...

اولش که خون اومدچندثانیه انگار.ولی بعدش رفتم دستشویی فقط پاک کردنی لک خون بودرودستمال.کمرم وپامم دردمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارومم عزیزم😂😂😂

خیالم راحته.مطمئنم خدا بچه ی سالم میده بهم.

فقط برم صدای قلبشو بشنوم😍😍😍😍

این ازمایشا قدیم نبوده پس چیکار نیکردن اونا

بیخیال بابا.بعدم دکترم تاکید نکرد حتنا ۱۱ هفته باشی یا۱۲

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
انشاالله چیزی نیست فعلا فقط استراحت مطلق باش شیاف فرتیژست پروژسترون بزار تا یکشنبه که بری دکتر

تونت سرچ کردم یه اسم دیگه نوشته بودن برای شیاف.اینی که شمامیگین اسمش ومطمئنین که من بگیرمش.بعدهرچندساعته؟

2728
اولش که خون اومدچندثانیه انگار.ولی بعدش رفتم دستشویی فقط پاک کردنی لک خون بودرودستمال.کمرم وپامم درد ...

میترسم بگم بری زایشگاه بدتر ندونن روز جمعه اس دستکاری کنن بیشتر ادیت شی..استراحت کن ببین بازم میاد یا فقط همون یبار بود.

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

من ی هفته از تو عقبترم سامانتا‌‌‌تو سونو قلبم ۳ ۴ روز عقبتر از تاریخ  پری بودم

میترسم بگم بری زایشگاه بدتر ندونن روز جمعه اس دستکاری کنن بیشتر ادیت شی..استراحت کن ببین بازم میاد ی ...

مرسی عشقم.آره خودمم میترسم مخشوصاتواین شرایط.دیروزتولددخترم بودیکم سرپابودم کیک ایناش وخودم درست کردم همه جابسته بود.خلاصه بیشترازحدمعمول.میگم نکنه ازهمونه

مرسی عشقم.آره خودمم میترسم مخشوصاتواین شرایط.دیروزتولددخترم بودیکم سرپابودم کیک ایناش وخودم درست کرد ...

جفتت بالا بود؟تو سونو همه چی خوب بود؟نشون دکترت دادی؟چیزی نگفت استراحتت بیشتر باشه؟اره ممکنه بخاطر سرپا ایستادنت بوده

تونت سرچ کردم یه اسم دیگه نوشته بودن برای شیاف.اینی که شمامیگین اسمش ومطمئنین که من بگیرمش.بعدهرچندس ...

5بله  من لکه بینی داشتم همینو به من دادن من هر شب قبل خواب مبراشتم

خورشیدام خدایا بازم شکرت
جفتت بالا بود؟تو سونو همه چی خوب بود؟نشون دکترت دادی؟چیزی نگفت استراحتت بیشتر باشه؟اره ممکنه بخاطر س ...

یک ساک حاملگی باشکل وموقعیت نرمال وراکسیون دسیدوائی طبیعی دراطراف آن رویت شد.یک جنین با سن تقریبی12w/1d بااندازه گیریcRl:56mmرویت شد.ضربان قلب رویت شد.تاریخ تقریبی زایمان۱۴۰۰/۳/۱۰.    NBرویت شد.     NTاندازه گیری شدکه درمحدوده نرمال است.    سرویکس دارای طول ونمای نرمال است(۳۳میلی متر)وfunnelingرویت نمیشود.این متن سونومه.عکس نیومد

سلام.خانومامن سیزده هفتمه.دیشب که تورختخواب بودم یه لحظه انگارکه یه کوچولوادرارکرده باشم اونطوری شدم ...

برو بیمارستان قسمت زایشگاه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
 یک ساک حاملگی باشکل وموقعیت نرمال وراکسیون دسیدوائی طبیعی دراطراف آن رویت شد.یک جنین با سن تقر ...

خب خوبه همه چی

2706