2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503848 بازدید | 60425 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای در این مورد اصلا با من حرف نزنید ک کلا افسردگی گرفتم. همه عضله هام تحلیل رفته. تا الانم ۵ کیلو ا ...

منم ۵ کیلو

نگران نباش

ازین به بعد بیشتر حواسمونو جمع میکنیم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
مثل آمینو سنتز؟؟ درد داشت ؟؟

اره دقیقا مثه اونه

اره درد داشت

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2728
ببخشيد عزيزم شوهر من ديشب حالش بد بود ديگه نشد بيام تو سايت باهات صحبت كنم انشالله كه خيره ني ني سلا ...

عزیزم 

خدا بد نده

ممنونم عزیزم،دعا کنید واسم

Cvsهمون آمینو هست ؟ خداروشکر ایشالا جواب ازمایشتم خوبه 

روش انجامشون یکی هست 

ولی cvs از جفت نمونه میگیرن که خطر سقطش بالاست و تو  هفته ۱۲ انجام میدن

ولی آمینوسنتز تو هفته ۱۵ هست و از مایع دور جنین میگیرن 

2738
عزیزم جوابت چی شد

سلام عزیزم یکشنبه نوبت دارم گلم ۹آذر ....

میام بهتون خبر میدم❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
هماتومه عزیزم مشکلی نداره با استراحت یاجذب میشه یادفع میشه تا ۱۳ هفته تموم میشه 

من استراحت کامل نیستم، کار میکنم اما خیلی کم.

ممکنه دفع نشه؟

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
عزیزم نگران نباش استراحت کن دارو مصرف کن چند هفنه دیگه جذب میشه

خدا کنه ،دعا کنید خیلی نگرانم.

داروش چیه؟دکتر بهم شیاف داده، قرص هیوسین هم داده اما توی نت خوندم قرص هیوسین برای زیر ۳ماه خوب نیست استفاده کنیم ،من هنوز ۳ماهم نشده

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
2706