2726
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503809 بازدید | 60425 پست
الهی که همه چی خوب پیش بره نمونه رو چجوری میگیرن مگه ؟ سونوت خوب بود جوجه رو دیدی ؟ 

از روشکم با سوزن وارد رحم شد 

از جفت نمونه گرفت

اره دیدمش🥰🥰خوب بود 

ولی ان تی رو انجام نداد

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها الان که تقریباً همه مون حدود ۳ ماه هستیم بیاید بگید چقدر وزن اضافه کردید

من ۱۲ هفته و ۴ روزم و ۱.۷ کیلو اضافه کردم

قبل از بارداری هم نه وزن کم داشتم و نه اضافه وزن

2728
بچه ها الان که تقریباً همه مون حدود ۳ ماه هستیم بیاید بگید چقدر وزن اضافه کردید من ۱۲ هفته و ۴ روزم ...

منم با شمام

2،3کیلو کمممم کردم🙃 بخاطر ویار شدددددید نابود شدم.

الان تازه داره وزنم میره بالا

خانوما دارچین در حد نصف قاشق چای خوری تو خورشت اشکال داره؟ ریختم بعد یادم اومد دارچین خیلی طبعش گرم ...

من فکر میکنم مشکلی نداره تو غذا چون شما شاید یک چهارم اون مقدار دارچین رو بخوری و خیلی کم میشه.

هرچیزی اینجوری سوال داشتی تو نت بزن سریع میاره بزن مثلا دارچین در بارداری همون لحظه برات میاد

عزیزم این سونو یا نمونه که نوشتید رو من اولین باره میشنوم  برای چی انجام میشه؟

عزیزم من و همسرم مینور هستیم 

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
خانما آمپول رگام رو به شما نگفتن دکتر؟ نمیدونید در چه صورتی باید بزنیم؟ من و همسرم هر دو گروه خونی ...

تا جایی که من می‌دونم اگر مادر منفی و پدر مثبت باشه تزریق میشه. شاید هم اشتباه کنم، حتما از پزشک تون بپرسید، فکر کنم هفته ۲۸ تزریق میشه.

خانما آمپول رگام رو به شما نگفتن دکتر؟ نمیدونید در چه صورتی باید بزنیم؟ من و همسرم هر دو گروه خونی ...

اگ خودت منفی باشی همسرت مثبت باید بزنید

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊
2706