2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503847 بازدید | 60425 پست
فردا قطعا میرم ازمایش نگران شدم

نگران نشو ولی بالاخره خیلی مهمه روی مغز جنین تاثیر داره اون فسقلی تودلت تا۲۲هفته عده تیرویید نداره که ازبدن شما داره تیرویید میگیره ...حتما هم غدد برو چون دکتر زنان تخصصشون نیست که 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نبات زعفرانی واسه زن باردار خطری نداره؟

والا من از اول بارداری از زعفرون تو غذا استفاده کردم و مشکلی نبوده فقط دم کرده غلیظ ضرر  داره

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊
2738
من تقریباً مثل خودتم، ۱۲ هفته و ۳ روز دو روز فرق داریم چون دو بار سقط داشتم تیکر بهم استرس می ...

بدار بابا.منم یبار سقط داشتم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
چرا هیچ کس ب من جواب نمیده😭 منم گناه دارم همتون باهم دوستین ب من جواب نمیدین عدد ان تیم تو یازده هف ...

عزیییزم.حتنا اون موقع کسی نبوده راهنماییت کنه عزیزم.

زیر ۲ خوبه فکر کنم فداتشم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
وااااا چه عجیب 😐مثلا بپرسی دکتر ناراحت نیشه 😂😂یادست وپاشو گم میکنه 😐اون بخاطر خودش نمیگه که اسم ...

والا دکتر خیلی معروفیههههههه من برا تشکیل قلب جای دیگه رفتم همه گفتن برو اینجا عالیه اینجوری اونجوری خیلی ام شلوغ بود با این ک از قبل نوبت گزفته بودم زنگ زدن ساعت ۹ صبح بیا دقبقن ۱۱:۵۹دقیقه داشت سونو میکزد اینقده ک شلوغه 

خدایا نی نی سالم بهم بده  
چه بامزه  من شکم دووممه  میگن زودتر ادم احساس میکنه ولی هفته ۱۲ عالیه بشه حسش کرد😍

خیلی کم، شاید روزی ۲-۳ بار اونم خیلی ضعیف.

بله تو بارداری دوم می‌گن ممکنه زودتر حس بشه.

کی اخرین پریودش 11 شهریوره سونو ان تی رفتین ؟من شنبه نوبت دارم 

من 

یکشنبه نوبت ان تی دارم

خیلی کم، شاید روزی ۲-۳ بار اونم خیلی ضعیف. بله تو بارداری دوم می‌گن ممکنه زودتر حس بشه.

والا من ک همش فک میکنم ی چیزی از اینور شکمم میره اونور نمیدونم توهمه یا چی

خدایا نی نی سالم بهم بده  
2706