2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503847 بازدید | 60425 پست
سلام ماماناي گل🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 منم قرار بود الان ماه هاي اخر بارداريم باشم 🙃😢ولي متاسفانه قسمت ...

یا خدا ترسیدم توروخدا جواب بده علائم داشتی یا بی علامت بودی 

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
سلام گلم .وای متاسفم وخیلی خوبه الان ارومی.یسوال علائم ایست قلبی چی بود اصلا علائم داشتی؟

سلام عزیزم .من از اول دكتر بهم گفت ساك بارداريت نامنظمه ولي از هفته ٥ قلب داشت لكه بيني داشتم ،از اول تحدید به سقط بودم ولی چون شیاف استفاده میکردم لکه بینم قطع شده بود و چون تمام علایم بارداریو داشتم اصلا فکرشم نمیکردم قلبش ایستاده باشه

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم .من از اول دكتر بهم گفت ساك بارداريت نامنظمه ولي از هفته ٥ قلب داشت لكه بيني داشتم ،از او ...

خیلی ترسیدم نکنه ماهم الکی امیدواریم از کجا بفهمم بچم سالمه .

یا خدا ترسیدم توروخدا جواب بده علائم داشتی یا بی علامت بودی 

عزیزم نترس چرا ترس؟؟؟؟؟ 

من شرایط بارداریم از اول تحدید به سقط بوده چون ساک بارداریم نامنظم بود با رشد بچه ساکم منظم نشد و اخرش قلبش ایستاد.اصلا استرس نگیرین تروخدا 

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️
ان شالله.اسپرم شوهرم ضعیف بود.اولش که بتا اصلا تغییر نمیکرد بعد دوهفته فقط ۲۰ تا رفت روش بعدش افتادم ...

عزیزم منم طبق پریودی باید ۷ هفته میشدم که سونو ۵ هفته نشونم داد. دیروزم یکم لکه بینی داشتم که الان دیگه ندارم.. فقط امروز از صب سمت راست زیر دلم خیلی درد میکنه.. 

2738
عزیزم نترس چرا ترس؟؟؟؟؟  من شرایط بارداریم از اول تحدید به سقط بوده چون ساک بارداریم نامنظم بو ...

ساک همون کیسه ابه؟؟؟؟

ان شالله.اسپرم شوهرم ضعیف بود.اولش که بتا اصلا تغییر نمیکرد بعد دوهفته فقط ۲۰ تا رفت روش بعدش افتادم ...

منم ترسم اینه اسپرم ضعیف باشه هنوز جواب ازمایش همسرم نیومده. ویتامین مصرف کرد همسرتون؟ یا بدون مشکل اقدام کردید؟

2706