2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503850 بازدید | 60425 پست
میگم همین استرست کار دستت میده اروم باش لطفا تا فردا .صبر کن بسپار بخدا.چندسالته گلم

مگه میشه استرس نداشت وقتی سقط مکرری و یهو ترشحت قهوه ای میشه. 36 سالم. 9 ساله درگیره سقط مکررم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه استرس نداشت وقتی سقط مکرری و یهو ترشحت قهوه ای میشه. 36 سالم. 9 ساله درگیره سقط مکررم 😭

ماشالله سنتم خوبهدفکر کردم بچه ای .فقط به چیزای خوب فکر کن به گذشته فکر نکن 

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
2731
ماشالله سنتم خوبهدفکر کردم بچه ای .فقط به چیزای خوب فکر کن به گذشته فکر نکن 

کاش میشد 🙁سعیمو میکنم اروم باشم تا فردا. کاش خدا بهم رحم کنه. تمام امیدم ب این بارداریه😔

عزیزم دلیل سقط مکررت چیه؟ شما ک سابقه سقط داری چرا شیاف استفاده نمیکنی؟؟ منم دوبار سقط داشتم الان روزی دوتا آمپول و شباف میزنم

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
2738
هیچی. دلیلش مشخص نیست. همه ازمایشارا هم انجام دادم 

چند هفتگی سقط میکنی؟ ب نظرم نمیخای پیش ی دکتر دیگه هم بری؟ اخه من از ۴ هفتگی دارم دارو مصرف میکنم

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...

سلام منم اومدم  25 شهریور  آخرین پریمه بچه دومه یک دختر ناز 8 ساله دارم... برام دعا کنین 

💞خداجون ممنونتم که دوباره لایق مادر شدن بودم💞 🧚‍♂️دوست مهربونم که امضامو میخونی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کن🧚‍♀️
2706