1920
1924

لطفا با دلیل بگید عشقا😚

شدیدا به همفکریتون نیاز دارم😢

شما بودین میرفتین دانشگاه دولتی یا میرفتید یه حرفه ای هنری چیزی یادبگیرید؟؟؟؟؟؟ 

دولتی یکی از این این رشته ها(روان شناسی. مشاوره. علوم تربیتی)

هنر هم من بجز خیاطی و ارایشگری چیزی ب ذهنم نمیرسه...از طرفیم همه میگن نمیشه ک تو این زمونه درس نخونی و دانشگاه نری...از ی طرف دیگم بدم میاد اینهمه درس بخونم اخرش هیچ

کسیو میشناسید با علوم تربیتی یا مشاوره به جایی رسیده باشه؟

اگ بخام با مدرک علوم تربیتی مهد بزنم خیلی درد سر داره؟

هنر ارایشگری مدرک بگیری ک چه؟؟/

من خویشاوند هر انسانی هستم ک خنجری در استین پنهان نمی کند⁦.❤️⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁩ مهم نیست تاچه حد درجاده ی اشتباه پیش رفته ای دور بزن شجاع باش و کسی را که تَرک می‌کنی دیگر عزیزم صدا نکن. این بیشتر احساس ریا و دورویی را در آدم زنده می‌کند تا احساسِ پیوندی ریشه‌دار.🥀در زمان ما خنده ارزان نیست. خنده از ته دل! تا بخواهی پوزخند و زهرخند و ریش‌خند اما یک خنده‌ی پاک ... کاش می‌جستی، قایمش میکردی و به دیوار اتاقت می‌کوبیدی!🧚🌺🌺🌺🌺

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
به نظر من دانشگاه با یادگرفتن هنرهای دیگه منافات نداره شما با یه برنامه ریزی می تونی هم به درس برسی ...

هم زمان نمیتونم. تو شهرمون دانشگاه روزانه نداره. باید برم ی شهر دیگ. اونجام نمیشه کلاسی چیزی رف دیگه

هم زمان نمیتونم. تو شهرمون دانشگاه روزانه نداره. باید برم ی شهر دیگ. اونجام نمیشه کلاسی چیزی رف دیگه

چرا نمیشه شاید اون شهری که می خوای بری اساتید هنری اش بهتر بودن یا از طرف خود دانشگاه کلاس بذارن

1911