2726

هیچکدوم والا لاغر نمیکنه فقط گرمیه شااااید یکم سوخت و ساز بدن. رو بالا ببره!واسه من که اثر نداره

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هردوتاشو باهم دم‌کن

لعنت به من که هر کاری میکنم بازم لاغر نمیشم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728

هر دوش خوبه

البته اکر طبعت گرمه اول ی امتحان بکن که ی وقت اذیتت نکنه مت طبعم گرم بود زنجبیل خوردم مردمو زنده شدم

دارچین هم خوله تخم‌کتان هم خوبه

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
مگ شما خوردید لاغر نشدید  

به صورت مداوم نخوردم باید حداقل یه ماهیی هر روز خورده شه منم بچه کوچیک دارم صبحا میرم خونه مادرم مریضه وقت نمیکنم برا این کارا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
بنظرتون تاثیر داره 🥺🥺

مهم ترین عاملش رژیمه بعدم ورزش بعدم این دمنوشا که کمک کنندن.منكه ديكه خسته شدم واقعا

2706