1874
1924

کدومش بهتره خانما اگ خوردید چن روز خوردید؟جوش نزدید؟چن کیلو لاغر کردید 

در تاریخ ۹۹/۹/۹قراره بهترین اتفاقا ی زندگیم رخ بده😍

هیچکدوم والا لاغر نمیکنه فقط گرمیه شااااید یکم سوخت و ساز بدن. رو بالا ببره!واسه من که اثر نداره

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

هردوتاشو باهم دم‌کن

لعنت به من که هر کاری میکنم بازم لاغر نمیشم

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

هر دوش خوبه

البته اکر طبعت گرمه اول ی امتحان بکن که ی وقت اذیتت نکنه مت طبعم گرم بود زنجبیل خوردم مردمو زنده شدم

دارچین هم خوله تخم‌کتان هم خوبه

کاشکی تمامه مشکلاته جهان عشقو و عاشقی بود 💔🖤
مگ شما خوردید لاغر نشدید  

به صورت مداوم نخوردم باید حداقل یه ماهیی هر روز خورده شه منم بچه کوچیک دارم صبحا میرم خونه مادرم مریضه وقت نمیکنم برا این کارا

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...
هر دوش خوبه البته اکر طبعت گرمه اول ی امتحان بکن که ی وقت اذیتت نکنه مت طبعم گرم بود زنجبیل خوردم م ...

منم طبعم‌گرمه 🥺🥺🥺

1911
به صورت مداوم نخوردم باید حداقل یه ماهیی هر روز خورده شه منم بچه کوچیک دارم صبحا میرم خونه مادرم مری ...

بنظرتون تاثیر داره 🥺🥺

پس بهت پیشنهاد میکنم زنجبیل نخور الباقیو بخور اونا تائثیرش کمتره رو بدنای ما

بنظرتون کدومش تاثیر داره کدوم خوبه من بعدازظهر برم تهیه کنم 

بنظرتون تاثیر داره 🥺🥺

مهم ترین عاملش رژیمه بعدم ورزش بعدم این دمنوشا که کمک کنندن.منكه ديكه خسته شدم واقعا

1826
مهم ترین عاملش رژیمه بعدم ورزش بعدم این دمنوشا که کمک کنندن.منكه ديكه خسته شدم واقعا

من ۹۰ کیلوم باید بشم ۶۰ 😭😭😭

بنظرتون کدومش تاثیر داره کدوم خوبه من بعدازظهر برم تهیه کنم 

زیره رو میتونی تو غذاهات و ماست بریزی

ولی دارچینو هم میتونی دم‌کنی بخوری

هم تو شیر بریزی هم تو چای 

هم تو غذا

تخمه کتان رو روش ایتفادشو نمیدونم تو چه چیزا میسه ریخت

حالا باز هر جور خودت صلاح میدونی بخر

کاشکی تمامه مشکلاته جهان عشقو و عاشقی بود 💔🖤
من ۹۰ کیلوم باید بشم ۶۰ 😭😭😭

من اصلا اراده ندارم گاها تاب گرسنگي ندارم چون واقعا افسرده هم شدم بعد كرونا ولي واقعا به لاغري نياز دارم ديگه نميدونم چيكار كنم.غدامو رعايت ميكنم هر روز چاي سبز و دارچين ميخورم اما انگار نه انگار