2737
2734
عنوان

بچه ها بیاید کمکم

63 بازدید | 9 پست

گزارش نزنید خودم تاپیکو قفل میکنم فقط اوناایی ک میتونن راهکار بدن نظربدن 

دوستان پیرو تاپیک اون خانومی ک گفته بود شوهرش گرایش نامتعارف داره منم مشکل شوهرمو گفتم ک البته برا پارساله حرفاش حالا میخوام الان باز امتحانش کنم ببینم هنوزم ازاون فانتزی ها داره یانه فقط نمیدونم چجوری بحثشو پیش بکشم چی بگم ک دست پیش نگیره چون خیلی زرنگه میدونم اگ همون اول کاری دعوا کنم و بگم ک مریض جنسیی دست پیش میگیره 

الان چجوری بحث و باز کنم 

من در جریلن نیستم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این مشکلات باید با روانشناس صحبت شه 

و اگه حرفی بزنی تحریک شه شاید بدتر شه چرا میخوای دست تو لونه زنبور کنی 

این مشکلات یه بیماری مثل معده درو کلیه درد اینم جور دیگه

طرف زخم‌معده ش خوب شده بهش سرکه میدین‌بخوره ببین دوباره برمیگرده یا نه 

کمی رو حرفا و حرکات فکر کنید این بچه بازی ها به زندگی اسیب میزنه

2731
من در جریلن نیستم

پارسال چت میکردیم شبا بعضی وقتا میومد فانتری هاشو میگفت ی بار گفت توبرو با مرد همسایه من بازنش(همسایه فرضی) ک منم باهاش قهر کردم و خواستم جداشیم ی بارم میگفتم سگ بخریم میگفت نر نگیریم و اینا همین‌جوری شوخی شوخی اومد گفت نر باشه توهم ی وخت خواب باشی میاد.... 

ازین حرفا. ک منم هردفعه گریه میکردم و میترسیدم ک نکنه مریض جنسیه و حتی گفتم نمیخوامت دیگ ک اومد گریه کرد و اینا ولی الان یکساله ازین حرفا نزده فقط آخرین بار گفت من میترسم نتونم راضیت کنم برات دیلدو بخرم که منم باهاش دعوا کردم گفتم اگ اونو بخری تو ب چ دردم میخوری واقها میترسم ک فانتزیش باشه

2738
تاپیک یکی ازدوستان 

از روانشناس کمک بگیر دیگه دوره این از عمه و خاله و دوست نظر گرفت نیست

مخصوصا مشکل شما حتما باید با روانشناس حرف زد

واقعا اگه شکل دیگه نداره و اخلاقش خوبه حتما صحبت کن با این کار به خودت اول کمک میکنی