2733
2734
عنوان

حرفا و کارای شوهرم

146 بازدید | 15 پست

ناراحتم میکنه چکارکنم ک برام مهم نباشه و بهم نریزم

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره چی بگه شایذ به شوخی میگه 

بهر حال ناراحت میشم.. مثلا با خانمی صحبت کنه ناراحت میشم 

چکار کنم برام مهم نباشه 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2731
مگه چی میگه؟؟؟ 

خیلی چیزا

راه کار بدین لطفا 

برامنم حرفاش ناراحتم میکرد دگ بعد یمدت ب خودم نیوردم و فقط ازش سرد شدم الان بایه حرفش خیلی دلم شکسته دلم میخواد اصلا نبینمش

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
برامنم حرفاش ناراحتم میکرد دگ بعد یمدت ب خودم نیوردم و فقط ازش سرد شدم الان بایه حرفش خیلی دلم شکسته ...

منم همینطور... ولی چکار کنیم دیگه برامون مهم نباشه حرفاش

برامنم حرفاش ناراحتم میکرد دگ بعد یمدت ب خودم نیوردم و فقط ازش سرد شدم الان بایه حرفش خیلی دلم شکسته ...

میتونی بگی چ حرفی 

2738
منم همینطور... ولی چکار کنیم دیگه برامون مهم نباشه حرفاش

با خودش صحبت کن بگو از فلان کارت ناراحت شدم

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
با خودش صحبت کن بگو از فلان کارت ناراحت شدم

جنبه نداره اوایل ازدواج بهش گفتم که من دوست ندارم با خانمای دیگه شوخی کنی 

بعد یه مدت که ازش پول اضافه می خواستم غیر مستقیم تهدید میکرد که پول زیاد نخواه وگرنه میرم با خانما کار را میندازم یا میرم شهری کار می کنم که بلا نسبت زن خراب زیاد داره 

خب بهش بگووو یه دعوایی راه بنداز که دیگه اونکارو نکنه 

اخه یکی و دوتا نی س 

قرار نیست برات مهم‌نباشه اهمیت ندی مهم که بتونی چطور حلش کنی 

ولی وقتی الویت خودت باشی اعتمادبتفست بالا باشه خیلی بهتر 

یه سری دوره ها زنانگی و کتاب ها هست بخواتی کمک کننده س ..

من خودم همیشه ار روانشناس کمک میگیرم الانم یکماه پیچ یه خانمی دنبال میکنم خیلی برا من مفید بود تلگرام گروه داره

تو لایو جواب میده خواستی بهت بدم 

قرار نیست برات مهم‌نباشه اهمیت ندی مهم که بتونی چطور حلش کنی  ولی وقتی الویت خودت باشی اعتمادب ...

حداقل چطور جلو اون نشون ندم ک ناراحت شدم 

این مشکل ک بهش گفتی میدونه نقطه ضعفته داره عمدن ازش استفاده میکنه منم خیلی مشکل دارم مخصوصن باخسیس ب ...

مشکل اینه شوهر من میگه نبایدم ازم دور بشی و باید مثل روز اول بشی 

2706