2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من چندروز خوردم بشدت عرق میکردم سوخت وساز رو بالا میبره ولی ادامه ندادم دوره اش ۲۰ روزه دوباره میخوا ...

تو چن روز ک خوردی جوش نزدی ؟؟لاغر شدی بنظرت تاثیر داره 

2714
یادم بده خواهر❤چجور استفاده کردی 

عزیزم هم میشه زنجبیلو تنها بخوری، که خیلی بدمزه هست البته، هم میشه توی یه قوری یه ق چای خوری زنجبیل، یه ق چای خوری دارچین و یک قاشق غ خوری چای سبز بریزی و روش اب جوش، سه دقیقه بزار دم بکشه بعد در طول روز این دمنوش رو بخور، طعمش هم خوشایند میشه اثر زیادی هم داره، و این که اگر دمنوش قبل پایان روز تموم شد، دوباره توش ابجوش پرکن بخور، عالی هست من و چندتا از دوستام امتحان کردیم خیلی رازی هستیم

زیره قبل غذا بخوری کاهش اشتهاس بعد غذا بخوری چربی سوزی داره من چای سبز دم‌میکنم‌توش میریزم 

نتیجه گرفتی؟؟لاغز میکنه یانه من میخام شکمم لاغر شه خیلی شکم دارم بعد غذا بخورم خوبه یا قبلش ؟؟پوستو چروک نمیکنه بنظرت 

نتیجه گرفتی؟؟لاغز میکنه یانه من میخام شکمم لاغر شه خیلی شکم دارم بعد غذا بخورم خوبه یا قبلش ؟؟پوستو ...

من۵کم کردم فقط با زیره نبوده

خیلی رعایت کردم نون برنج نخوردم یا کم خوردم 

ولی تاثیر داره الان زمستان بخوری گرمیه خوبه اگه اشتهات کمه بعد ،غذا بخور 

پوست شبا خیار بزار البته من همسرم این کارا بدش میا میگه خونه م ابن اشغالو نزن پوست😁😁صبح نیست خیار میزنم

و هر روز اب خیار میخورم  خیار سالادی بزرگ میخرم یا اب میگیرم‌یا میخورم خیلی به پوست کمک میکنه

2706