2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم 250 دادم واس 3 ماه اصن نتونستم بگیرم

واااای 

کرمانی هم من گرفتم چند سال پیش خوب لاغر کردم اما همش نخور نخور نخور...یه ذره غذاس کلا

مثلا شامت دوتا کتلت با یه کف دست نون سنگک

یا سه  کف دست لواش

خوب این چی میشه.البته باز کرمانی خیلییییی بهتر از غفاریه

چشم به راه...

عزیزم من خودم قبل بارداری هیچکدومو نگرفتم ولی رژیم غفاری خیلی ضرر داره چون غذاهاش خیلی کمه تو فامیلایه شوهرم دیدم که طرف معده درد شدید گرفت ولی قبلش حسابی لاغر کرده بود واز رژیم زده شد دوباره چاق شد بنظرم رژیم باید اصولی باشه و هیچ آسیبی به بدن نزنه لیمومی خیلی بهتره از رژیم غفاریه نمونش بلاگر مادرپانیذ این اول رژیم غفاری میگرفت ولی جدیدا هی از لیمومی تعریف میکنه هی میگه مشکل سردردم معدم فلانم خوب شده

2728
عزیزم من خودم قبل بارداری هیچکدومو نگرفتم ولی رژیم غفاری خیلی ضرر داره چون غذاهاش خیلی کمه تو فامیلا ...

اره دیدم پلی این اینستا چون پول میگیرن برای تبلیغ ترسیدم وقتم پولم بره

2738
میشه درخواست منم قبول‌ کنید 

استارتر جان من الان حدود ۸ روزه رژیم غفاری شروع کردم فقط دو شب اول سخت بود کنارش ورزش هم میکنم از ۷۹ شدم ۷۵ خیییلی راضیم

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)

وااای من با غفاری دایت ۱۰ کیلو تو دوماه لاغر شدم اصلا فکرشم نمیکردم بتونم فقط تنها نکته ای که باید رعایت کنی اینه که مو به مو چیزایی که گفترو بخوری نه کم نه زیاد من یادمه خرداد ماه ۱۰۰هزارتومن فقط رفتم وسیله هاشو خریدم ولی واقعاااا می ارزید  با اینک مقداراش کم بود میان وعده هارو میخوردم اصلا احساس گشنگی نمیکردم من خیلی خیلی لاغر شده بودم واسه همین خودم باز ۲ کیلو افزایش وزن گرفتم تا رو فرم اومدم   ولی لیمومی وااااقعا افتضاااح هم مقداراش هم اینکه شنبه یکشنبه... داره خیلی بده  رژیم غفاری یجوری بود ک هیچکس نمیفهمید من رژیمم😂

من هنوزم بعد از ۷ ماه وزنم ثابته با اینک دگ رژیم تموم شده اما انگار یجور سبک زندگیمم عوض کرده بازم رژیمو رعایت میکنم اما از چیزیکه گفته یه مقدار بیشتر میخورم ک بیشتر از این لاغر نشم و ثابت بمونم

این نمونه رژیم من هست تازه گرفتم گفتم بذارم با مدل لیمومی آشنا بشید اضافه وزنم ۷ کیلو هست

الان این رژیم مال غفاری هست یا لیمومی...؟

بعد این مال چه مدت زمانیه..؟

شما نتیجه گرفتید..؟

2706