2726
عنوان

چرا نمیتونم باکسی بمونم

96 بازدید | 7 پست

بعد چندین سال ک باکسی نیودم بعد ی شکست عاطفی ی نفر بهم معرفی شد پسره قیافه نداره و چاقه اما ی خانواده ب شدت مذهبی و بزرگ و سرمایه دار داره اما من حسی اصلا بهش ندارم الان گریم میگیره از اینکه فقط پول داره و ظاهرش اونی نیست ک دلم میخواد نمیدونم چیکار کنم شما بودین چ میکردین؟ البته رابطه دوستیه فقط خواستگارم نیس

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچوقت بخاطر پول و قیافع ب کسی نزدیک نخواهم شد اگ ی روز پیش بیاد 

ادمی هم هستم قیافع و شیک بودن برام مهمع اما ذات خوب انسان بودن و هول نبودن برام مهم ترع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
ولی یه چیزی بعضی ادما هستن کلا از رابطه باهاش موشت نمیاد اما یکم ک میگذره عاشق رفتارو اخلاقش میشی&nb ...

خیلی سردم😪

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد