1874
1924
عنوان

چرا نمیتونم باکسی بمونم

75 بازدید | 7 پست

بعد چندین سال ک باکسی نیودم بعد ی شکست عاطفی ی نفر بهم معرفی شد پسره قیافه نداره و چاقه اما ی خانواده ب شدت مذهبی و بزرگ و سرمایه دار داره اما من حسی اصلا بهش ندارم الان گریم میگیره از اینکه فقط پول داره و ظاهرش اونی نیست ک دلم میخواد نمیدونم چیکار کنم شما بودین چ میکردین؟ البته رابطه دوستیه فقط خواستگارم نیس

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎

قیافه برات نون و اب میشه؟ ول کن اون بردپیتارو همین پسر صحیحه

دقت کنید واسه ادم سه دقیقه ای، سه ساعت وقت نذارید و برای ادم سه ساعته،  سه روز  ! بعضی ادم ها حتی لایق سهدقیقه از وقت شما هم نیستند...!!!!

من هیچوقت بخاطر پول و قیافع ب کسی نزدیک نخواهم شد اگ ی روز پیش بیاد 

ادمی هم هستم قیافع و شیک بودن برام مهمع اما ذات خوب انسان بودن و هول نبودن برام مهم ترع

من چشامو میبندم خط چشم میکشم بعد انتظار داری چشام باز باش مچ تو رو نگیرم😉اگ  از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
ولی یه چیزی بعضی ادما هستن کلا از رابطه باهاش موشت نمیاد اما یکم ک میگذره عاشق رفتارو اخلاقش میشی&nb ...

خیلی سردم😪

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎