2733
2739
عنوان

اونایی که اتریشن بیان 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1194 بازدید | 84 پست
نه عزیزم وکیل نداریم.خودمون داریم انجام میدیم. از willhaben میبینیم اما آیا میشه اعتماد کرد و قبل از ...

ما اینطوری بود که همسرم چند ماه زودتر رفت. اولش یه هفته تو هاستل بود تا خونه پیدا کرد. 

کلا از راه دور سخته. بعدش هم صاحبخونه ممکنه اعتماد نکنه و خونه شو به یه آدم ندیده ند

بعضی از جاها هم کلا خونه اجاره ای کمه و باید توی سایتهای مخصوصی ثبت نام کنید تا نوبتتون بشه. اون مورد رو هم پرس وجوکنید

ما اینطوری بود که همسرم چند ماه زودتر رفت. اولش یه هفته تو هاستل بود تا خونه پیدا کرد.  کلا از ...

ممنونم عزیزم ❤️ 😍 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اینطوری بود که همسرم چند ماه زودتر رفت. اولش یه هفته تو هاستل بود تا خونه پیدا کرد.  کلا از ...

میشه بورسم از چه طریقی رفتین؟  چقدر طول کشید تا شما جوین شین؟  
اتریش دیگه؟ 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
میشه بورسم از چه طریقی رفتین؟  چقدر طول کشید تا شما جوین شین؟   اتریش دیگه؟

نه اتریش نرفتیم . ما جاب آفر داشتیم . از همون اول می تونستیم همه بریم ولی دیدیم با بچه سخته . همسرم اول رفت . اگه بچه ندارید با هم برید.

2728
نه اتریش نرفتیم . ما جاب آفر داشتیم . از همون اول می تونستیم همه بریم ولی دیدیم با بچه سخته . همسرم ...

چه عالی. ما برای جاب افر اقدام میکنیم اما فکر نمیکنم بشه تهش باید با جاب سیکر بریم.

چه عالی. ما برای جاب افر اقدام میکنیم اما فکر نمیکنم بشه تهش باید با جاب سیکر بریم.

ما با جاب سیکر رفتیم یه کشور دیگه. بعد تهش از یه جای دیگه جاب آفر گرفتیم. 

اگه جاب سیکر رفتید کشورهای دیگه رو هم بگردید

ممنونم دوست عزیزم ❤️ 🥺تو همیشه به من لطف داشتی. 😍 ممنونم ازت

فدات بشم عزیزم .

بارها ازت انرژی خوب گرفتم انشااله ثد برابرش به خودت برگرده.

هر جا هستی شاد باشی واز ته دلت بخندی.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
فدات بشم عزیزم . بارها ازت انرژی خوب گرفتم انشااله ثد برابرش به خودت برگرده. هر جا هستی شاد باشی و ...

صد برابر 

ببخشید 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2738
فدات بشم عزیزم . بارها ازت انرژی خوب گرفتم انشااله ثد برابرش به خودت برگرده. هر جا هستی شاد باشی و ...

قربونت برم ❤️ امیدوارم بهترینا نصیبت بشه از بس که خوش قلب و مهربونی ♥️😍

من اتریش به دنیا اومدم دوبار هم اومدم ایران بابام هم بهم فارسی صحبت کردن یاد داد هم فارسی نوشتن صحبت کردم زیاد خوب نیست ولی نوشتن خوبه بابام اسمم رو هم ایرانی انتخاب کرد که ترکیبی از اسم امام آخر و پیامبر اخرمون هستش اسمم محمدمهدی هستش🙂ولی همه دوست های اتریشی من تعجب میکنن از اسمم😐