2726
عنوان

بورس کمکم کنید

371 بازدید | 30 پست

بهم بگید۴۰تومنم میخام بزارم بورس یجابخرم بزارمش کنارتاچتدماه بعد بفروشم ایا خوب سودمیکنم میحام زیادبشه کمی سودبکنم ماشین بخرم اگه حسنی بزاره لطفابگید چوارای کنم ایاامکانش هس

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوشگل خانم میخرم میزارم بمونه گشید بالا میفروشم 

بورس کشیده پایین آبروش رفت 😅😅😅

حالا حالا هم قصد بالا کشیدن نداره بچه پرو😅😅😅

مضاح کردم بخندیما😉

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤
خوشگل خانم میخرم میزارم بمونه گشید بالا میفروشم 

۴۰ تومن فوری سود نمیده که حداقل یکسال باید بمونه تا بتونی ماشین بخری 

الانم بورس اوضاع خوبی نداره معلوم نیس کی درست شه همه سهم ها تو ضررن اکثرن

امضا در حال ساخت....
داروندارمونه چیزی نداریم وام گدفتیم برا ماشین ولی خب هردفعه کم کمترشد و پول ماشین بیشتر

جان عزیزات نذار بورس، من  فامیلام  الان ۱ماهه عزا گرفتن برا پولاشون،پسرعموهام و میگم. گریه میکنیم  براشون، بورس  سرمایه اشون  و دزدید

۴۰ تومن فوری سود نمیده که حداقل یکسال باید بمونه تا بتونی ماشین بخری  الانم بورس اوضاع خوبی ...

خب دلمم رضانیس بزاره همشو گیرداده پس اینجور ک میگی نمیزارم پس

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
بورس الان وضعیت خوبی نداره اگ‌پولتون رولازم ندارید میتونید برای چندسال سرمایه گذاری کنید وارد بورس ک ...

چی بگم زبونم کادنمیکنه پس بنظرت توبانک بمونه خبوه ۴۰تومن برخودش 

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
2706