2726
عنوان

چجور بفهمم خدا راضی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 21 پست
اره عزیزم حتمااااا

عزیزم تو خصوصی بهش پیام دادم

خبرت میکنم

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
فقط چهل شب سوره یاسین یا نماز شب بخونم؟جواب میگیرم گلم؟

عزیزم یه نذری بهت میگم واقعا حاجت میده فقط اگه انجام ندی خودشم نوشته همه چی بهم میریزه مشکل گشا رو نذر کن من دو بار انجام دادم ۱۰۰ درصد حاجت میده مثلا بگو یک سال یا دو سال هر چقد میتونی هر ماه یا هر هفته شب جمعه باید انجام بدی برو سرچ کن نوشته داستانشم هست واقعیه توضیح داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو خصوصی بهش پیام دادم خبرت میکنم

خواهری کردید 

♥️♥️♥️نائب میشم ،نماز روزه برای اموات ،ختم قرآن،سوره،اذکار انجام میدم با هدیه ی پیشنهادیه خودتون♥️♥️♥️♥️مدرک روخوانی روانخوانی ترجمه و تفسیر قرآن از موسسه بشارت و کلاس احکامم رفتم 
2728
عزیزم خدا بهت عقل داده به جای این که منتظر باشی خدا یه نشونه عجیب غریب نشونت بده با عقلت شرایط رو بس ...

خدا عشقم داده،همه چی با عقل نمیشه حل کرد،کاش یکم قبل از حرف زدن،فقط یکم طرف درک کنیم وحرف بزنیم،همون عقلم خدا داده،پس از خدانشونه خواستن دور از عقل نیست گلم