2703
2553
عنوان

چجور بفهمم خدا راضی؟

283 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها من راه های مختلف از خدا خواستم که اگه من و عشقم برای همدیگه هستیم به نشونه هایی بده،نشونه هایی گرفتم،حتی به خدا گفتم اگه به صلاح همدیگه هستیم ،مهرش تو دلم نگه دار، اگه نه کمکم کن فراموشش کنم،الان سر دوراهی،یه چیزی ازدرونم فقط میگه صبر کن ،حس خوبی دارم ولی بعضی اوقات ناامید میشم،چطوری دوباره از خدا بپرسم که به عشقم میرسم یانه؟بچه ها لطفاً راهنمایم کنید،توهین وشوخی ممنوع.درکم کنید و به راه حل حسابی بدید تایکم آروم بگیرم.اون طرف من خیلی دوست داره ولی یه مشکلی هست که بهم نمی‌رسیم.ممنون از اینکه تاپیک خوندید عزیزان.

ببین من ۲۳ سالمه یه بچه دارم وضع مالیم خوب نیست شیرخشک و اجاره خونه و .....

میتونم خواهش کنم به هر کی که میشناسی بگی من ختم قرآن ختم انعام ختم صلوات و نماز و روزه قضا میخونم با نصف قیمت

♥️♥️♥️نائب میشم ،نماز روزه برای اموات ،ختم قرآن،سوره،اذکار انجام میدم با هدیه ی پیشنهادیه خودتون♥️♥️♥️♥️مدرک روخوانی روانخوانی ترجمه و تفسیر قرآن از موسسه بشارت و کلاس احکامم رفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اگ قسمت باشه دیر یا زود بهم میرسین

اگ قسمت نباشه جونت رو هم دربیاری نمیرسی

ولی اگ قسمت باشه خوشت هم نیاد میرسی

همه چی با قسمته تو اگ دوسش داری صبر کن فقط صبر

میشه واس حاجتم یه دونه صلوات بفرسی ممنونتم❤در ضمن 1399/9/9 بهترین 

همه چي و بسپار به خدا بگو خدايا من كه از اينده و خوب و بد اين ازدواج خبر ندارم هر چي خيره سر راهم قرار بده،منم راضيم به رضات

خدا خودش همه چي و به بهترين شكل حل ميكنه فقط بايد بهش اطمينان كامل داشته باشي

همه چي و بسپار به خدا بگو خدايا من كه از اينده و خوب و بد اين ازدواج خبر ندارم هر چي خيره سر راهم قر ...

چشم گلم ،همیشه صحبت ها شما دردودل شبانه من باخداس.ممنون ازراهنمایت

2714
ببین من ۲۳ سالمه یه بچه دارم وضع مالیم خوب نیست شیرخشک و اجاره خونه و ..... میتونم خواهش کنم به هر ...

عزیزم من یه کاربر میشناسم دنبال یه نفره واسه یکی دیگه که نماز قضای امواتشو بخونه بهش پول میده

میخوای تگش کنم؟؟؟

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
عزیزم یه چله بردار بگو بعدش هر چی خودت صلاح میدونی بشه خدایا یا چهل شب نماز شب بخون یا چهل شب یس

فقط چهل شب سوره یاسین یا نماز شب بخونم؟جواب میگیرم گلم؟

عزیزم من یه کاربر میشناسم دنبال یه نفره واسه یکی دیگه که نماز قضای امواتشو بخونه بهش پول میده میخوا ...

اره عزیزم حتمااااا

♥️♥️♥️نائب میشم ،نماز روزه برای اموات ،ختم قرآن،سوره،اذکار انجام میدم با هدیه ی پیشنهادیه خودتون♥️♥️♥️♥️مدرک روخوانی روانخوانی ترجمه و تفسیر قرآن از موسسه بشارت و کلاس احکامم رفتم 
اجی واقعا باصبرمیشه؟

اگ قسمت باشه اره میرسی خیلیارو دیدم بعد ۷ یا ۴ سال دوستی بهم رسیدن چون صبر کردن خیانت نکردن بهم دیگ

بستگی ب دو طرف هم داره

منم مث توم الان یکیو دوس دارم خاستگارم دارم ولی نمیخامشون تا ببینم چی میشه میخام صبر کنم 

عشقمو میخام اگ قسمت هم نباشه صبر میکنم شاید ی روزی قسمت هم باشیم اگ بازم نشد هیچوقت ازدواج نمیکنم چون ازدواج بدون عشق معنی نداره و فقط واس رفع نیاز هاس همین و باهات مث کالا رفتار میشه من اینو نمیخام

میشه واس حاجتم یه دونه صلوات بفرسی ممنونتم❤در ضمن 1399/9/9 بهترین 
بچه ها کسی میدونه چوب دارچینو چجوری پودرش کنم؟؟

با اسیب کن😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706