2737
2734
عنوان

مامان هاي بچه هاي مو فرفري و وز كمك

8053 بازدید | 44 پست

سلام دوستان

دخترم موهاش از گوش به پايين فر هست و بالاي موهاش پف و وز

از هر روغن گياهي و نرم كننده استفاده كردم

واقعا نميدونم چي كار كنم مدام نامرتب به نظر ميرسه با وز همش بايد شونه كنم و فقط ٥ دقيقه مرتبه 

خواهش ميكنم كمكم كنيد

ممنون

روغن بزن بباف زیادم کوتاه نکن ولی در کل سخت نگیر

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سلام اذیتش نکن من خودم موهام فر هست درشته ولی بالاخره فره اگر میزاره از حمام که میاد بیرون روغن ارگان بزن خیلی خوبه بعدم عزیزدلم موی فرو شونه نمیکنن معلومه وز میکنه 🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

دختر منم الان این مدلی شده قبل فر ریز خیلی نازی بود بدون وزی الان دو ساله به شدت وز شده فقط میبندم براش چاره نیست هیچی جواب نمیده 

زیاد نباید شونه کنی موهاشو حموم به حموم موی خیس چرب کنی و شونه مخصوص فر و بعد برس نکشی من خشک خشک برس بکشم جنگل وز میشه فقط با انگشتام باز میکنم موهاشو

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

منم موهام فره همین نامرتبیش خوشگلش میکنه😍😁❤️

من بعد حموم وازلین یا ماسک مو میزنم و موهامو می بافم❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2706