1874
2079

سلام کسی میدونه! 

من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم.میشع برای آرامشم و عاقبت بخیری خودمو دخترم دعا کنید♥️🎈واینکه دعا کنید دخترم آروم بشه انقد اذیت نکنه ...از ته دلم دوستتون دارم .امضای قبلیمو عوض کردم ،چون بچه ها گاهی خیلی بخاطرم ناراحت میشدن ک طاقت نداشتم..من همونم ک بخاطر خیانت و کتک بعد۷ سال جداشدم همه چیو بخشیدم بهش ک طلاقم بده و راحت بشم...دل کندن از زندگی ک با هزاررررامیدو ارزو ساختیش واقعا سخته و من از عمق وجود شکستم.

هیچکس نیس😊

من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم.میشع برای آرامشم و عاقبت بخیری خودمو دخترم دعا کنید♥️🎈واینکه دعا کنید دخترم آروم بشه انقد اذیت نکنه ...از ته دلم دوستتون دارم .امضای قبلیمو عوض کردم ،چون بچه ها گاهی خیلی بخاطرم ناراحت میشدن ک طاقت نداشتم..من همونم ک بخاطر خیانت و کتک بعد۷ سال جداشدم همه چیو بخشیدم بهش ک طلاقم بده و راحت بشم...دل کندن از زندگی ک با هزاررررامیدو ارزو ساختیش واقعا سخته و من از عمق وجود شکستم.
هیچکس نیس😊

آره بازه عزیزم صبحا تا 12 ونیم ظهرا از سه به بعد عموم اونجا کار میکنه 😂😂😂البته حدود ساعتاشون متفاوته. میتونی زنگ بزنی بپرسی

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

عزیزم مگه ثبت نام اینترنتی نیست ؟؟  حضوری شده الان ؟

نه ثبت نام اینترنتیه ولی بعد اینکه اسمت دراومد باید بری ثبتش کنی. من فقط میخواستم زمانشو بهت بگم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2064
آره بازه عزیزم صبحا تا 12 ونیم ظهرا از سه به بعد عموم اونجا کار میکنه 😂😂😂البته حدود ساعتاشون متفا ...

مرسی عزیزم بابت راهنماییت 

2032