1874
1955

ادرس مقصد اشتباه زدم که کرایه سی هفت هزار تومن میشه دیگه مجبور شدم پیاده بشم ولی میگه به من چهل هزارتومن ضرر زدی چیکار کنم حالا

مامان دوقلوها هستم😍😍

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

خب چرا مقصدتو اشتباه زدی

چون زیاد سوال میپرسین درباره لاغریم😍با رژیم کتوژنیک ۳۳تا کم کردم هنوزم دارم ادامه میدم گرسنگی نداشت ورزشم نکردم از یه خانومی تو اینستا برنامه گرفتم همین💖درضمن تنبلی تخمدانمم خوب شد پلی کیستیک بودم😻
1983

چ پروعه😐

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡💪هدف من چاق شدنِ💪تاریخ شروع هدف💪۱مهر۹۹💪وزن اولیه۴۶💪وزن هدف اول۵۵💪وزن هدف اصلی۶۲💪من میتواااانم💪بعد از۶سال میخام به وزن قبلیم برگردم💪بازم مثل۶سال پیش خوش اندام میشم💪😉°•°•من بدبختِ به ظاهر خوشبختم°•°•
1967
چه ضرری آخه! تا اون مقصد اشتباهی ک زدی ، نرسوندتت که    

میگه باید اون مسیر رو برم تو اپلیکشن بزنم پایا سفرتا ثبت بشه مسیر هم طولانیه میگه چندتا مسافر از دست دادم

مامان دوقلوها هستم😍😍
میگه باید اون مسیر رو برم تو اپلیکشن بزنم پایان تماس تا ثبت بشه مسیر هم طولانیه میگه چندتا مسافر از ...

سفر رو لغو نمیتونی کنی ؟ 

اگ اینطوره بله باید بدی 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو 👤 تنها دوم شخص مفرد منی👥  سبز زرد بنفش ابی نارنجی مکملمی 👫معتدل ترین زمین🌏 وسط دریا🌊 جزیرمی 🏝ک نمیخوام بدونه جاشو هیچ کسی📋 چون تو شخصی ترین حریممی 🏳افراطی ترین عقیدمی⛔ انگیزمی🌟 بیشتر از ی نیمه امی✂ همیشه سمت چپ سینمی ❤
1976
نمیشه من لغو کنم پشتیبان هم جواب نداد یعنی خودش نمیتونه لغو کنه خبر بده به پشتیبان خبر بده

ن اون نمیتونه لغو کنه تغییر مسیر رو میزدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو 👤 تنها دوم شخص مفرد منی👥  سبز زرد بنفش ابی نارنجی مکملمی 👫معتدل ترین زمین🌏 وسط دریا🌊 جزیرمی 🏝ک نمیخوام بدونه جاشو هیچ کسی📋 چون تو شخصی ترین حریممی 🏳افراطی ترین عقیدمی⛔ انگیزمی🌟 بیشتر از ی نیمه امی✂ همیشه سمت چپ سینمی ❤
نه ديه ميتونه الان خودش لغو سفر بزنه  وقتي جايي نبردتت نده پولشو

ن نمیشع راننده نمیتونه سفرو لغو کنه فقط مسافر میتونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40