2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمی‌دونم سختیا قوی ترم کرده یا شکننده تر؟ بعضی وقتا اونقدر قوی که میتونم از پس سخت ترین کارها بربیا ...

امیدوارم حالت اول همیشگی بشه برات

برات امکانش هست که سربسته به سختی هات اشاره کنی؟ 

2728

سختی کشیدن من با همه عزیزانی که دردودل کردن فرق داره، زندگی دوسال پی در پی کاری به سرم آورد که دیگه نه پول ومال ومنال برام مهم باشه نه حرف مردم، فهمیدم اگه همه دنیا داراییت باشه ونتونی سلامتی برا بچت بخری پس داشتن ونداشتنش هیچ فرقی نداره، فهمیدم اگه همه دنیا فامیلت باشن وپشتت باشن ولی تو روزهای سخت زندگی که دلت لک بزنه برا دیدن آسمون یا یه خواب راحت وهیچ کدوم نتونن برات کاری بکنن بود ونبودشون دیگه برات فرقی نداره، فهمیدم مردم اطراف عقلشون دیگه به چشمشون هم نیست ویه جورایی میشه گفت کور هستن وچه دیده چه ندیده حرف خودشون میزنن وبهتره من گوش به حرفشون نسپرم بلکه حرفشون را به خدا بسپارم که باز خوردش بهتره

زندگی با من کاری کرد که بفهمم غیر از خدای بالا سری هیچ کس، هیچ کس برا من نیست وپس دل بستن به اطرافیان جز عذاب بعد برات چیزی جا نمیزاره

@وارجان   بیا جانم اینم تگ😂🌼🍃 دوست داشتی بگو:))

جوون😂

فک نکنم سختییه خیلی زیادی کشیده باشم 

ولی همینکه تو خانواده سمی ه نظره خودم بودم و تونستم شرایطو برا خودم بهتر کنم خودش یه سختیه 

من از اذمایه اطرافم ممنونم که بهم سختی تحمیل کردن چون باعث شدن خودمو اصلاح کنم و باورامو تغییر بدم و قوی بشم💪

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2738
شوهرم...و خانوادش...و ظلمهاییکه در حقم شد و بچه طلاق بودنم از من یه انسانی ساخت که کمتر چیزی میتونه ...

چه قشنگ

میتونم بدونم غیر از سختیایه که کشیدید پایه چه چیزاییو تو زندگیتون باز کردین که باعث شده انقد قوی بشید؟مثلا کتابی اگر خوندید یا تجربیاتتون تو زمینه هایه دیگه 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
یتیم شدنم توی پنج سالگی. رفتن مادرم و سختی هایی که تو یتیمی کشیدیم. مستاجری. بی کسی. ظلم اطرافیان. و ...

😑 چ سخت.. ببخشید میپرسم؟ مادرتون فوت کردن؟!! خب پدرت چی؟! 😞

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2706