2737
2734
عنوان

رفتار عجیب دختر جاریم و حسادتش

1556 بازدید | 26 پست

دختر جاریم هفت سالشه اونروز خونشون بودیم من تازه زایمان کردم همش چسبیده بود به نوزاد من کنار نمیرفت بعد این خیلی کلا بچه ی حسود و اذیت کنیه

شوهر منم خیلی بهش بها میداد مجرد بود

یه لحظه من رفتم دستشویی برگشتم دیدم یه چاقوی میوه خوری رو تخته انگار دنبال فرصت بود یه غلطی کنه

حالا ترس افتاده به جونم

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بدن بچه چک کن ببین سالمه همه جاش مخصوصا دهن دوربین بنداز تو دهنش و گوش هاش و چشم هاش حتی تندام خصوصیشم چک کن بچت دختره یا پسر

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 
2731

باید میگفتی این چاقو اینجا چیکار میکنه ؟ 

خیلی حواست باشه 

سعی کن زیاد پیش اونا نباشی چون اگه کاری هم نکنه فکرت مشغوله . شایدم لچه رد دوس داره که میچسبه بهش نمیدونم . اخه من بچه بودم خیلی میچسبیدم به نوزادا😉 دوسشون داشتم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

من دختر جاریم از هر زن دوبهم زن و فاسد تو هفت سالگیش بدتربود الان که دراین زمینه ها دکترا داره میترسم ارین سگ های عوضی 

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 

خب نرو خواهر اونم بچس یهو دیدی ی کاری کرد بچه خواهرم نوزاد بود پسر برادرشوهرش چهارسالس بود بینهایت بی تربیت بود خواهرم گف بچه رو شیر دادم خوابوندم رفتم دسشویی کفت برگشتم دیدم بالاسر بچم نشته ی پلاستیک ب زور داشت میکرد تووو دهن بچه گفت جیغ زدم فرار کرد دیگه تنهاش نذاشت شما هم مراقب باش

من دختر جاریم از هر زن دوبهم زن و فاسد تو هفت سالگیش بدتربود الان که دراین زمینه ها دکترا داره میترس ...

اوه اوه. مگه چیکار میکرد تو ۷سالگی

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2738

چرا خانواده شوهر بچه هاشونن ناجور و خطرناکن ای خدا 

بدن بچه چک کن ببین سالمه همه جاش مخصوصا دهن دوربین بنداز تو دهنش و گوش هاش و چشم هاش حتی تندام خصوصی ...

دختره نه بابا تنها نبود ننه اسکولش هم بود

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
اوه اوه. مگه چیکار میکرد تو ۷سالگی

روابط زناشویی تعریف میکرد که من گنده بلد نبودم به دروغ میگفت شوهرم بایک زنه در رابطه هست و خواهرشوهرم شوهرم الوده فساد میکنه با زن و دخترهای رفیقش همش حرفهای چرند میزد من خجالت میکشیدم نمونش میخاست سسکس دهانی توضیح بده فقط هفت سالش بود و من تازه عقد کرده بودم خیلی کثافت و پست طرته هم خودش هم مادرش  بماند همین الف بچه زندگیم دوسال پیش تا مرز نابودی کشوند و بخاطر حرومزادگیش هرروز سردر دارم ابروم برد و هزارتا کثافتکاری دیگه هم خودش و هم مادرش خداهم روزبروز خوشی پشت خوشی بشون میده فقط من نابود شدم تو این زندگی و اینا ج کارهاشون نمیگیرن 

2706