2703
2553
عنوان

باسیاست ها بیاید بهم مشاوره بدید

166 بازدید | 16 پست

هشت روز پیش پریود شدم،شب قبلش با شوهرم س ک س داشتم،چهارشنبه رفتم خونه مادرم و با خواهرهام دورهمی زنونه داشتیم(موقعی که میخواستم از شوهرم جدا بشم فهمیدم از نظر س ک س باز دلش میخواد)پیش خودم فکر میکردم امشب که برگشتم پیشش حتمأ برام برنامه داره و خیلی ریلکس گرفت خوابید

به نظرتون چی کار کنم که حسابی بسوزونمش؟

دلم میخواد حسابی و اساسی حالش رو بگیرم

خودت ضرر میکنی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه ضرری؟

عزیزم یک مرد دور از جون همسرت از شما تمکین نشه ممکنه سر و گوشش بجنبه و جور دیگه خودشو تخلیه کنه ولی یک زن درصدش خیلی پایینه حتی اگه دو ماهم شوهرش باهاش نباشه خودشو کنترل میکنه.اینجوری کی ضرر میکنه کسی ک هم خودش تو کف س موند و هم شوهرش فهمید غیر از همسرش راه ها وجود داره.البته این فقط احتماله.شاید خیلیا بگن اشتباهه.پس با کمی ناز عزیزم خودتم حالشو ببر

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
عزیزم یک مرد دور از جون همسرت از شما تمکین نشه ممکنه سر و گوشش بجنبه و جور دیگه خودشو تخلیه کنه ولی ...

واقعأ به غرورم برخورده😓

گاهی جوری رفتار میکنه که حس میکنم دوستم نداره😭😭😭

من با هزار ذوق و شوق اومدم رفتم حموم،غذای خوب درست کردم که آخرشب با هم یه س ک س خوب داشته باشیم ولی اون خیلی ریلکس گرفت خوابید

به غرور و شخصیتم برخورده،حس بدی دارم

دوست پسرها با دوست دخترشون اینجوری رفتار نمیکنن که شوهر من با من رفتار میکنه

2714
واقعأ به غرورم برخورده😓 گاهی جوری رفتار میکنه که حس میکنم دوستم نداره😭😭😭 من با هزار ذوق و شوق ...

عزیزم بی توجهی اقایون الان با خیانت اقایون تو جامعه تو ی لِول هستن.خیلی از خانوما رنج میبرن ولی لاید با زیرکی رفتار کنی ن بی محلی.همون شبی ک گرفت خوابید بهترین عطرتو میزدی میرفتی میخوابیدی ببخشید ببخشید بدون لباس جوری ک گرمای بدنتو حس میکرد اگه خواب هفت پادشاهم بود الکی انقد وول میخوردی یا بیدارش میکردی میگفتی خواب دیدم ترسیدم بغلم کن.یا دیدی این جواب نمیده بیدارش میکردی میگفتی عشقم میخوام

عزیزم بی توجهی اقایون الان با خیانت اقایون تو جامعه تو ی لِول هستن.خیلی از خانوما رنج میبرن ولی لاید ...

متأسفانه خونه امون کوچیکه

پسرم نزدیکمون میخوابه

برای س ک س باید بریم تو اتاق(تو رختخواب نمیتونم براش چنین کارهایی رو کنم،وقتی میریم تو اتاق این کارهارو میکنم)

خسته شدم انقدر نادیده گرفته شدم😭😭😭

متأسفانه خونه امون کوچیکه پسرم نزدیکمون میخوابه برای س ک س باید بریم تو اتاق(تو رختخواب نمیتونم بر ...

عزیزم میفهمم چی میگی.خیلی چیزا هست اینجا نمیشه گفت

میدونم ولی واقعأ دوست ندارم دیگه کاری کنم پس غرور و شخصیتم چی میشه😓

حق با توعه عزیزم ولی مردا مغرورترن سر لج بیفتن جای دیگه خودشونو خالی میکنن ولی ب زنشون رو نمیزنن.ولی بازم شرایط زندگیتو خودت میدونی

حق با توعه عزیزم ولی مردا مغرورترن سر لج بیفتن جای دیگه خودشونو خالی میکنن ولی ب زنشون رو نمیزنن.ولی ...

اینجام که هروقت تاپیک زدم هیچکس نیومده

نمیدونم چه عنوانی بزنم که همه بریزن تاپیکم،بخدا بریدم

اینجام که هروقت تاپیک زدم هیچکس نیومده نمیدونم چه عنوانی بزنم که همه بریزن تاپیکم،بخدا بریدم

خدا بزرگه.الان ی تاپیک پربازدید صدات میکنم بیا اونجا اگه خواستی اونجا مشورت بگیر

2706