2410
2553
عنوان

تعصب ترکا🤔

2822 بازدید | 109 پست

ببخشید شماهایی که ترکین یه سوال دارم ....

چرا انقد اقایون ترک روو همههه چیز تعصبی هستن

خداوکیلی بعضی وقتا از دستش کفری میشم بجای اینکه حال کنم که برام غیرتی میشه ☹مثلا یه بار ببخشید که تعریف میکنما اما گف خوشگه میشه بوست کنم منم گفتم وایسا از عشقم اجازه بگیرم(خیر سرم اومدم ناز کنم) بعد به خودش گفتم یه اقای جذاب الان میخواد بوسم کنه اجازه بدم ! همینو گفتن من هماناااا قاطی کردن اینم همانا میگف یعنی چی !چرا اینجوری میگی !! خب حساس میشم ☹ منم فقط نگاش کردم بعد برا اینکه جو عوض بشه خندیدم الکی 

یا یه بارم داشتیم باهم چت میکردیم بعد یهو رفت دوستش بهش پیام داد همون لحظه  برا من اسکرین فرستاد از صفحه چتشون اخه یه داستانیو دوستش تعریف کرده بودو اینا

بعد این دوستشو سیو نکرده بود فقط شمارش بود بعد هی برش میداد عکسو بعدمیفرستاد که یدونه رو یادش رفت برش بده یهو همه اسکرینارو پا‌ک کرد 😑 بعدشم شروع کرد منو قسم دادن که شمارشو بر نداشتی!!!؟؟ اسکرین نگرفتی؟؟؟ بگو جون من !!! وقتیم فرداش دیدمش دوباره هموم داستان☹ خداوکیلی تاحالاهم چیزی ازم ندیده که اینجوری میکنه 

شروعِ دوباره سخته، ولی بعضی وقتا واقعا لازمش داری🫀(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
خوش به حالت😭 مال من‌ لره.امان از یک‌ذره غیرت یعنی آرزو به دلم مونده روم‌غیرتی‌شه ها😭

بخدا برو خداتو شکر کن راحتی

غیرتی خیلیییی رو اعصابه☹

والا شوهر من ترکه اینجوری نیست عزیزم به ترک بودن نیست اقاتون حساسه حساس بودن جز خصوصیات اخلاقیشه

اخه من شناختی از ترکا ندارم ببخشید 

ولی ای بابااا اینم شانسه منه 😑 😂 از دست داداش خلاص میشم گیر این یکی می افتم

2706